NHL DFS Primer:четвъртък (11/11)

Вторник беше невероятно забавна вечер в лигата, със значителни разстройства като Ню Джърси Девилс, които внасят седем гола, за да доминират над Флорида Пантърс, подчертавайки някои от дивите резултати. за щастие, доста от играчите, които бяха препоръчани във вторник, се представиха добре, като Александър Барков (C – FLA), Джеси Пулюярви (RW – EDM), Кам Фаулър (D – ANA), и Алекс Пиетранджело (D – VGK) всички отбелязаха голове. Играта с най-много очи, Каролина срещу Тампа Бей, беше афера с нисък резултат, която изискваше продължения, за да се определи победител. Мартин Некас (RW – CAR) от „Харикейн“ погреба оспорван удар от кръга, за да спечели на отбора десетата си победа за сезона. Това не беше единственият мач с продължения на натоварена игра, тъй като Анахайм изпревари Ванкувър, за да удължи поредицата си от победи до пет мача, докато Питсбърг, Св. Луис, и Лос Анджелис спечелиха победи в допълнителния период.

Четвъртък добавя още една игра, за да доведе общо до 11 мача в списъка, предлагайки огромно количество играчи за анализ, преди да зададете окончателните си състави. За да помогнем за пресяването на огромните перспективи, Фокусирах се върху няколко играчи, към които да се насоча въз основа на възможностите им, набор от умения, или скорошно производство. Така че нека да се заемем с действието!

Вижте днешните ежедневни фентъзи хокейни състезания в DraftKings>>

Препоръчителни пиеси:DraftKings

Максималната заплата на DraftKings е определена на $50, 000

Logan Couture (C – SJ):$5, 900
Сан Хосе седи точно в средата на може би най-конкурентната дивизия в лигата, тъй като Анахайм и Лос Анджелис имат поредици от пет и шест победи, съответно. Акулите са водени от дългогодишния ветеран център Logan Couture, който е изравнен за лидер по точки (11) с пет гола и шест асистенции в 11 изиграни мача. Печеленето на допълнителни минути на най-добрата мощност на отбора винаги е плюс. 32-годишният център отбеляза гол в два от последните си три мача и обикновено дава три до четири удара към вратата, добавяйки към неговата привлекателност. Вратарят Конър Хелбюйк (G – WPG) и Уинипег Джетс в четвъртък не са каменна стена по никакъв начин, тъй като Hellebuyck носи 3,21 GAA в състезанието в четвъртък. Couture има гореща ръка да намери гърба на мрежата и трябва да има всяка възможност да добави точка или две към своето резюме. Couture е отлична стойност за отбор с достатъчно талант, за да му вземе шайбата в идеални сценарии, което означава, че той трябва да бъде уверено вкаран в съставите.

Павел Зача (LW – Ню Джърси):$5, 100
24-годишното крило за Ню Джърси успя да вкара един от седемте гола на отбора по време на изненадващото им разочарование срещу Флорида Пантерс във вторник, което го прави шести за сезона. Докато дяволите все още са в долната половина на Metropolitan Division при 6-3-2, те са в разгара на поредица от две победи, която едва ли някой е виждал да идва. Зача има средно около 18 минути време на лед на мач този сезон и се пързаля на първа линия и най-висока мощност, което означава, че той непрекъснато се поставя в възможности за гол. Той е втори по общ брой точки (8) за Ню Джърси в 11 мача и има поне една точка във всеки друг мач, изигран през този сезон. Срещу отбор на Ню Йорк Айлъдърс с ограничена офанзивна огнева мощ, но талантлив вратар в Иля Сорокин (G – NYI), Зача несъмнено ще бъде предизвикан с ударите си. Въпреки това, той все още притежава приличен етаж, ако бъде задържан без точка в четвъртък поради участието му в нарушението на дяволите. Той е един от най-евтините офанзивни скейтъри, които се класират близо до върха в класацията за общи точки на своя отбор и може да прехвърли резултатния си импулс във втория им пореден домакински мач за седмицата.

Деймън Северсън (D – NJ):$4, 500
Един от най-постоянните играчи във франчайза на Devils е защитникът Деймън Северсън. 27-годишният е в осмия си сезон в Ню Джърси и най-накрая сложи край на спада си по точки срещу Флорида Пантърс от всички отбори, направи асистенция с три удара към вратата по време на разгрома със 7-3 във вторник. Когато решавате кой защитник да вмъкнете в съставите, гледането на блокираните им удари е от решаващо значение, тъй като DraftKings оценява блокиран удар точно под удар към вратата. Северсън има поне три блокирани удара или повече в последните си четири мача, което създава твърд под, особено като се имат предвид осемте удара към вратата, които отбеляза в предишните три мача. Той се пързаля на първата защитна линия и втората силова единица, средно над 21 минути време на лед на мач през този сезон. Може да звучи странно или неудобно, но натрупването на скейтъри от Ню Джърси срещу отбор от Айлъдърс, който ги преследва в класирането на дивизиите, създава достатъчно стимул, за да оправдае такова подреждане. Северсън е качествен защитник и е относително подценен въз основа на заплатата си, дори като самостоятелна стойност.

Джеймс Раймър (G – SJ):$6, 700
Най-добрият вратар на акулите, Джеймс Раймър, е планирано да направи шестия си старт в мача срещу Уинипег Джетс в четвъртък. В последното си начало, 33-годишният вратар допусна само два гола при 28 удара, което за съжаление не спечели отбора. Голяма част от успеха, който вратарят има в съставите на DFS, се основава на способността на отбора да спечели победа, тъй като огромни точки се възнаграждават за резултата. Въпреки това, допускането на минимални голове и натрупването на много спасявания може да помогне за стабилизиране на съставите дори с вратар в губещ отбор. Reimer беше солиден досега, предава три гола само в един старт и поддържа рекорд 3-2. Джетс са качествен отбор близо до върха в Централна дивизия с разлика от плюс четири гола. Въпреки това, Sharks имат доста талантлив персонал, който се пързаля пред Reimer. Той би трябвало да може да свърши работата на пътя, както го прави през по-голямата част от годината и е на разположение за състав на част от цената на някои от разходите на вратари от по-висок профил. Това означава повече заплата, която да спестявате за нападатели на сини чипове, без да бъдете принудени да вмъквате лош вратар в съставите. Като резултат, Reimer е фантастична стойност в списъка с 11 игри в четвъртък.

Препоръчителни пиеси:FanDuel

Максималната заплата на FanDuel е определена на $55, 000

Пий Сутер (C – DET):$4, 000
През втората си година в лигата, 25-годишният Пиус Сутер е талантлив център на втора линия за Детройт Ред Уингс. Сутър остана без точка по време на победата на отбора с 4-2 над Едмънтън Ойлерс във вторник, но преди този резултат, имаха последователни игри с няколко точки, където той отбеляза 11 удара към вратата. Кънките на втория блок powerplay осигуряват допълнителни минути и отлична възможност за младия център, тъй като той започна да се нагрява през последните няколко седмици. Детройт се представи изненадващо добре с рекорд 7-5-2, който ги издигна на трето място в Атлантическата дивизия, тъй като нарушението е отбелязало 43 гола, което е второ по големина в Източната конференция. Да се ​​изправиш срещу талантлив отбор на Вашингтон Кепитълс у дома не е разходка в парка, но вратарят Витек Ванечек (G – WSH) допусна три гола в три от последните си пет старта, което води до четири загуби. Той е по-уязвим, отколкото изглежда на пръв поглед, така че не се страхувайте да включите Suter в състави, тъй като той е значително подценен и може да върне огромен сбор от точки в съставите в четвъртък.

Мат Дюшен (RW – NSH):$5, 800
Мат Дюшен изглежда се установява добре с Нашвил, тъй като той е равен на втория по брой точки (11), за да започне сезон 2022 на Хищниците. Въпреки че играе в 13-ия си сезон, Дюшен е на сълзи от последно време, отбеляза пет гола и две асистенции в последните си седем мача, което включва отбелязване на гол при единствения му удар срещу Далас в сряда, за да издигне отбора до победа с 4-2. Дюшен се възползва от това, че играе заедно с защитника на първа линия Роман Жози (D – NSH), който има 12 точки и води Хищниците по общи точки през първите им 13 мача. Жози и Дюшен често създават игри в офанзивната зона и ще трябва да продължат да бъдат ефективни срещу Сейнт Луис в четвъртък вечер. Вратарят Джордан Бинингтън (G – STL) излиза с яростно представяне, спаси 39 от 41 удара, за да доведе сините до победа във вторник. Въпреки това, той все още можеше да бъде похарчен и допусна три гола при само 26 удара срещу Анахайм по-рано през седмицата. В крайна сметка:Дюшен е твърде добър офанзивен талант, за да се игнорира в съставите на DFS, особено при неговите $5, 800 заплата.

Алекс Пиетранджело (D – VGK):$6, 500
Препоръчах Алекс Пиеранджло по време на класацията във вторник, и в крайна сметка той изплаща дивиденти, допусна втория си излет с няколко точки за сезона с гол и асистенция при три удара. 31-годишният защитник също събира два до три блокирани удара на мач, правейки пода му изключително висок. Сигурен, заплатата е много висока за защитник, но той е сред най-замесените в нападението на своя отбор, като по-голямата част от продукцията се случва в последните четири игри. Той удря крачката си, което помогна на Вегас да се измъкне от загубата, и ще се изправи срещу вратаря на Минесота Уайлд Кам Талбот (G – MIN) в четвъртък вечер, който е допуснал четири гола в поредни стартове. Минесота има достатъчно офанзивен талант, за да преодолее проблемите си с вратарите. Въпреки това, това е перфектна рецепта за Пиетранджело да продължи да трупа удари и точки за Златните рицари. Той си струва огромната заплата и ще бъде голяма причина много състави да печелят по време на късния вечер в четвъртък.

Джейкъб Маркстрьом (G – CGY):$8, 000
Калгари беше един от най-изненадващите отбори, които се появиха в началото на сезона на НХЛ 2022, като вратарят ветеран Джейкъб Маркстром събра няколко впечатляващи изпълнения, за да помогне на отбора да остане близо до върха в Тихоокеанската дивизия. Докато Markstrom е само 5-3-2 за десет старта, той има мехури 1,69 GAA, и .940 процент на спестяване този сезон, произвежда три изключения, включително 45 спасявания срещу пингвините в края на миналия месец. В допълнение, Пламъците допуснаха само 26 гола този сезон, който е най-добрият от всеки отбор в лигата. Това им помага да постигнат разлика от плюс петнадесет голове с добра, но не голяма дълбочина на офанзива, превръщайки Маркстрьом във фокусна точка на ранен претендент за плейофите на тъмния кон. шокиращо, придобиването на може би най-добрия вратар в лигата в този момент струва само $8, 000, което го прави по-евтин от шестима други вратари по време на претъпкания списък в четвъртък. Затова се възползвайте от несъответствието в цените и включете Markstrom в състави с изключителна увереност.

Вижте ежедневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>