Престън 0-0 Болтън Рейтинг на играча:Прекрасен Уитър

Мавидиди, започва своята 5-та EFL игра, битки с Хенри, който е в 18-ия си сезон – skysports.com

С Престън оглавява първото полувреме на това дерби в Ланкашър и Болтън превъзхожда второто, евентуалното равенство 0-0 беше справедливо отражение върху баланса на играта. Ето шест неща от играта.

Престън Норт Енд

Крис Максуел – командваше добре зоната си през първото полувреме и направи едно или две прости спасявания с минимална суматоха, преди впечатляващо спиране от Армстронг след почивката. 7

Калъм Уудс – в по-голямата си част се държа добре срещу Армстронг, въпреки че един път през второто полувреме той беше обърнат наопаки от нападателя. Не предложи много занапред. 4
Пол Хънтингтън – малко добро кръстосано поле отпада отзад през първото полувреме и беше колосален във въздуха, дори и да не можеше да обърне ранното раждане на Галахър от тесен ъгъл. При условие, че опитът, от който Престън ще се нуждае отзад, с много утвърдени първи отбори. 9
Анди Бойл – ранното му подаване можеше да бъде по-добро и можеше да вкара от ловък удар с глава от топката на Галахър, но той направи едно-две добри удари с глава и засечки към края на първото полувреме и постепенно нарастваше увереността от там. 7
Кевин О’Конър – вкара добро центриране в 30-та минута, което беше с глава встрани от Мавиди, но беше по-малко приключенски след почивката, отчасти поради леката му контузия през второто полувреме, която го принуди да играе в себе си. 5

Бен Пиърсън – той имаше контролиращо влияние през първия половин час, когато винаги взимаше втори топки. Докато той беше принуден да се върне още малко, докато играта продължаваше, той никога не е губил упоритостта си и винаги е бил отдаден на каузата. 7
Пол Галахър – ниската интензивност на играта на Болтън го устройваше през първото полувреме, тъй като имаше време да избира пасовете си, както и представлява заплаха от декорации. след почивката, темпото се увеличи и играта го подмина, преди да бъде свален с четвърт час да играе. 6

Tom Barkhuizen – изключително впечатляващ през първия половин час и показа страхотно темпо и движение, създава проблеми на противниковия ляв бек. Намалял влиянието върху него, виждайки по-малко топка в последната третина. 5
Алън Браун – показа безгранична енергия. Понякога той натискаше в последната третина, за да спечели корнер, в други моменти той направи прикриване в третата на защита, за да допусне един. Искаше да бъде там, където беше действието. 6
Калъм Робинсън – на моменти преминаваше към десния фланг, за да осигури претоварвания и показа няколко хубави щрихи, но други играчи бяха по-влиятелни в положителното първо полувреме на Престън и е показателно, че той беше първият човек, който беше отстранен. 4

Стефи Мавидиди – желаещ бегач през първото полувреме, когато той или натискаше Beevers, или се опитваше да го изпревари, след като вдигна топката на полуоборота. Този манталитет на всичко може би му попречи през второто полувреме, когато не му остана нищо в резервоара. 4

Дарил Хорган (на 68) – едно или две хубави докосвания, но му липсваха експлозивните изблици на скорост, които биха били идеални в непостоянния характер на състезанието. 5
Даниел Джонсън (на 75) - не можа да се приспособи към темпото на играта. 4
Джош Хароп (на 82) – няма недостиг на енергия, но изглежда неохотно използва левия си крак, което на моменти забавя нещата. 5

Болтън Уондърърс

Бен Алнуик – опитите му да намери Мадин с почти всеки гол през първото полувреме не помогнаха на играта на Болтън, но той се възстанови от ранен удар, за да спаси от Галахър, Робинсън и Браун. 6

Марк Литъл – през първото полувреме той на моменти беше единственият играч, който искаше да окаже натиск върху топката – във второто направи няколко мощни ръна, които останаха невъзнаградени. Ако му беше дадена свободата да върви по-често напред, Скитниците може да са имали повече радост. 6
David Wheater – направи няколко добри защитни удари с глава, които помогнаха на Болтън да остане в играта, когато бяха под вратата и командваше през цялото време. Все пак не изпълнява свободен удар! 9
Марк Бийвърс – се бореше да се справи с темпото на Мавиди през първото полувреме, но стана по-комфортно с наетия от Арсенал след почивката. 7
Антони Робинсън – не можа да се доближи до Баркхуйзен през първия половин час и изглеждаше плахо в защита. Поставете няколко хубави кръстчета след почивката, но без адекватна защита, Престън може да почувства, че биха могли да го тестват повече. 4

Дарън Пратли – не се включи с топката достатъчно рано през първото полувреме, но се наложи много повече след почивката, когато направи редица трудни предизвикателства. 5
Карл Хенри – получи жълт картон през първите две минути и от останалата част от първото полувреме, той играеше в себе си. Стана по-смел след почивката и имаше хрупкащо задвижване на далечни разстояния, което прелетя малко над. 5

Сами Амеоби - най-живият играч на Болтън, дори през първото полувреме, когато настрои отваряне за Вела. Изпълни много дрибъла и можеше да задържи ключа към шансовете за оцеляване на своята страна. 6
Джош Вела – сценичните му фигури не бяха най-добрите. Имаше най-близкото усилие през първото полувреме, стреля с левия си крак, но може да е бил по-влиятелен от по-дълбока роля. 3
Адам Армстронг – се бореше да избяга от вниманието на Уудс, с един кротен удар през първото полувреме към вратаря. Оживя, за да осигури най-големия тест за вечерта за Максуел през второто полувреме, но това беше един момент за 90 минути - да играеш встрани, той трябва да бъде по-внимателен извън владението. 3

Гари Мадин – не получи най-доброто обслужване. Не от типа нападател, който обича да тича отзад и само за кратки периоди той вкарваше топки в него от добри зони. Често печелеше първоначалната топка, както направи три пъти през първите 60 секунди, само за да бъдат изтласкани поради липса на подкрепа. Болтън не е виновен, че не вкара гол. 5

Уил Бъкли (на 72) – изглеждаше оживен и постави няколко дразнещи кръстчета, помага на страната му да завърши на предния крак. 7