Обозначете фишове с един от всеки възможен жребий на номерата от 1 до 10 , като се използва "# # ст. " формат.

Подредете плъзга в девет групи от по пет , така че нито една група има същия брой пъти . Тези групи ще представят първите пет седмици от сезона.

Присвояване на всеки отбор , от класата ви номер.

5

Нарежете 15 фишове , и ги обозначават с всеки сдвояване на числата от 1 до 6.

6

Подредете плъзга в пет групи от по три фишове , без номера повтарят във всяка група. Номерата на фиша , съответстват на пускането в класирането на вашите екипи след първите девет седмици. Долните четири отбора са елиминирани.

7

на плейофите ще бъдат в първите две седмици след втората партида от игри , с първото място играе четвъртото място, а вторият играе трета , а победителите , изправени в 16-та седмица .

две дивизии на MarketBook.bg 8

Нарежете 20 листчета достатъчно голям, за да напишете "# A # V. A " на .

9

Обозначете фишове с всеки възможен сдвояване от 1А до 5А, с две фишове на всеки сдвояване.

10

Повторете стъпки 1 и 2 , като се използва "# Б ст. # B " формат. < Бразилски>
11

Нарежете 25 фишове , и ги обозначават с , така че всеки "# а" отбора е сдвоен с всеки "# Б " отбора веднъж.

12

Подредете 65 фишовете в 13 групи от по пет фишове , така че не се появи номер в една и съща група два пъти.

13

в първия кръг на плейофите ще бъде в 14 седмица , с отбора второто място във всяка група да свири на на трето място отбор от същата група.

14

победителите от тези мачове ще играят топ отбор тяхната група в седмица 15 , като победителите от всяка дивизия шампионат игра среща в първенството в 16-та седмица .