WCRA ОБЯВЯВА Окончателния списък на спортистите за 2021 г. ДНИ НА '47 COWBOY GAMES

От:Кайл Джоунс

СОЛЕНО ЛЕЙК СИТИ – Преди Дните на каубойските игри от 2021 г. и Родео (DO47), Алиансът на световните шампиони по родео (WCRA) и комитетът DO47 обявиха окончателния списък на 288 атлети (осем спортисти на изпълнение), които са се класирали за 20 юли -24 събитие и датата им на състезание.

DO47 е домакин на втората спирка на Triple Crown of Rodeo (TCR) на WCRA по време на серията 2021 и ще има гарантирано изплащане от $562,500. Всеки шампион ще си отиде с минимум $25 000 и златен медал DO47.

Списъкът се състои от 24-те най-добри състезатели по време и груби атлети в класацията на WCRA VRQ, заедно с общо осем квалифицирани състезатели по DO47 комитет (5 атлети от класирането на Асоциацията и 3 атлети от медалите на събитието през 2019 г.).

Кейлъб Бенет (езда без седло), Уил Лумус (борба с волана), Колби Уанчук (седалка), Калеб Дригърс (отборен хедер с въже), Джуниър Ногейра (отборно катане на въже), Хали Хансен (състезание с бъчви), Райли Уеб (вратовръзка -спускане на въже), Жоао Рикардо Виера (езда на бик) и Джоузи Конър (откъсване на въжето) всички спечелиха позиция № 1 в класацията, за да бъдат поставени в кръга за златен медал на 24 юли.

Следните осем спортисти са включени и отговарят на условията за Triple Crown of Rodeo – бонус от 1 милион долара за всеки един атлет или колекция от атлети, които спечелят първо място във всеки три последователни WCRA Major Rodeo:

Дисциплина Спортист Безседна езда Ричмънд Шампион Saddle Bronc Riding Kolby WanchukHeaderKaleb DriggersHeelerJunior NogueiraBreakaway RopingMadison OuthierBarrel RacingMaggie Poloncic Tie-Down RopingRiley Webb (две последователни победи)Steer Rill Wrestling

17-годишният Райли Уеб е наскоро с победата си в Родео Корпус Кристи през май, събитието отбеляза втория му пореден WCRA Major, което го постави в спора за най-младия милионер в историята на родео. Ако Уеб триумфира на 24 юли на DO47, той ще бъде първият победител в WCRA Triple Crown of Rodeo.

Състезателите във всяка от деветте дисциплини ще се състезават в предварителните изпълнения, започващи на 20 юли с най-бързо време или най-високи резултати във всяка дисциплина, която напредва към кръга за златен медал. Трите най-бързи или най-високи резултати, които все още не са напреднали, също ще преминат към кръга за златен медал.

За да видите пълния списък, моля, щракнете тук.

След стартирането си през май 2018 г., WCRA и нейните партньори отпуснаха повече от 9 милиона долара нови пари на родео атлети. Всички родео атлети, които се интересуват да научат повече за WCRA или VRQ, трябва да бъдат насочени към wcrarodeo.com.