Как да разбера Бейзбол Класиране

Дали се опитва да формулира класиране за частна бейзболен отбор или се опитвам да разбера различни сценарии за Major League Baseball плейофите раси, не знаят как да се изчисли бейзболни класиране може да бъде полезна за феновете . Измислянето тези класиране изисква следене на индивидуалното представяне на всеки отбор в течение на сезона , за да ги класира и , в зависимост от настройката на лигата , определи кой трябва да играе в плейофите . Като цяло , бейзболни класиране се състоят от четири основни компонента: Победи и загуби A екипа , нейната процент победа и броя на игрите е да вземат преднина в standings.Things ви е нужно
Calculator

Покажи повече инструкции в
1

Създаване на електронна таблица или парче хартия с най- малко пет колони. Избройте всеки отбор в азбучен ред в рамките на първия стълб. Поставете глава на " W" за победи над втората колона на " L " за загуби над третата колона " Pct " за спечелване процент през четвъртото и " GB " за игри зад над петата .
< Бразилски> 2

Проследете представянето на всеки отбор през сезона. Напишете номера на победи всеки отбор има директно към правото на името му в електронната таблица в рамките на " W" колона. Напиши загубите по колоната директно на правото етикет " Л. "

3

Добави броя на победи и загуби за всеки екип, за да се определи общият брой изиграни игри . След това вземете броя на победи на определен отбор има го разделете на броя на изиграните мачове. Резултатът е печеливш процент на отбора . Например, 40-10 отбора ще са изиграли 50 мача през сезона . Разделяне 40 от 50 резултата в печеливша процент от 0,800 , което означава, че отборът е спечелил 80 процента от своите игри . За целите на изчисляване на класиране , записване на печелившата процент в десетичен формат на три места. Например, един екип с печеливш процент от 0.6666 повтаряне би просто се записва като 0,667 .

4

място всеки отбор , като спечели процент , с най-високите в горната част на класирането и най-ниските в долната част.

5

Забележка топ отбор в цялостната рекорд правното положение на . За да се определи броя на игрите всеки отбор се нуждае , за да компенсирате за улов на лидера , се изважда броя на загубите лидерът разполага с броя на своите победи . Направете същото изчисление , но този път се изважда загуби на отбора изоставаше от своите победи . Извадете двата резултата и да си поделят полученото число по две. Например , ако X Team води в класирането при 40-10 докато Team Y е в третата с рекорд от 35-14 , изчислението ще отида , както следва : (40 -10 ) - ( 35-14 ) /2 = 4,5 . По този начин , Team Y ще бъде 4.5 игри зад Team X. Place тази стойност в колоната със заглавие " GB " за всеки отбор . Не поставяйте един номер в колоната " GB " в непосредствена близост до екипа за първото място .