NFL Правила за извънреден труд статистика

Извънреден труд в Националната футболна лига се случва, когато два отбора играят играта имат резултат вратовръзка в края на четвъртото тримесечие . Периодът на извънреден труд обикновено се нарича внезапна смърт, защото в първия отбор да вкара победи, но промяна в правилата за 2010 г. за плейофите означава, че не винаги ще бъде така . Статистиката за извънреден труд са просто добавени към четири тримесечие суми и да станат част от записа на игра ; Няма специални правила или разпоредби се прилагат за воденето на извънреден труд статистика. Sudden Death

Първият официален NFL извънреден труд се случи в 1958 шампионат игра , когато Балтимор Колтс победи Ню Йорк Джайънтс , 23-17 . НФЛ създаден извънреден труд за редовния сезон игри , които започват през 1974 година. За да започнете внезапна смърт извънреден труд , съдията хвърли монета в центъра на терена. Капитанът на гостуващия отбор призовава жребия , а победителят от жребия избира дали неговият екип ще започне или да получи топката. В извънреден труд, победител на монета хвърляне почти винаги избира да получи топката. Победеният получава да изберете кои цел да защитава . Играта продължава, като по време на редовното време , и в редовния сезон игри на отбора , че десетки първия - чрез тъчдаун , поле цел или за безопасност - . Победи , завършвайки играта веднага , без оглед на това колко време е изтекъл

Не Резултат през продълженията

Ако след 15 минути на извънреден труд нито един отбор е вкарал , играта е обявена за вратовръзка по време на редовния сезон . В плейофите за еднократна елиминиране , играта продължава толкова дълго, колкото е необходимо, екип, който да вкара гол , защото победител трябва да излезе . Най-дългият мач в историята на извънреден труд NFL се случи на 25-ти декември 1971 , между Маями Долфинс и Канзас Сити Чийфс . Делфините спечелени, 27-24 , след 22 минути и 40 секунди на продължението.