Полузащитник на сезона:Роб Милсъм от Нотс Каунти

Надежден Milsom – nottinghampost.com

Още през декември миналия сезон, Футболната лаборатория отиде в Адамс Парк, за да гледа равенството на Нотс Каунти 2-2 срещу Wycombe Wanderers. Един от открояващите се играчи на гостите този ден беше левият бек Робърт Милсъм.

Това беше първият му старт за сезона след продължителна контузия и се усещаше решимостта му да се докаже. Той продължи многократно напред през първото полувреме, имаше пръст в гола на Адам Кембъл от второто полувреме и показа истински смелост, за да помогне на своя отбор да спечели точка след поредното изгонване на Лиъм Ноубъл.

Този сезон, сме виждали подобни качества от Милсъм, въпреки че е играл в различна роля. По-големият късмет с контузиите му позволи да започне 30 мача този мандат, мнозинството в халфовата линия.

Майкъл О’Конър се промени след назначаването на Кевин Нолан, линия, която може да се припише на много други играчи, въпреки това Милзъм е постоянен през целия сезон. Всеки мач той е работил неуморно за каузата, като има предвид, че ангажираността на неговите съотборници по време на управлението на Джон Шеридан беше поставена под въпрос.

Каквато и да е опозицията, ситуация или позиция на терена за Milsom, той ще се бие докрай.