Фентъзи хокей отказ от телени пикапи:Седмица 3 (2022)

Отборите и играчите показват своята последователност или липса на такава, когато става въпрос за намиране на начини за постигане на продукция три седмици след сезона на Националната хокейна лига. Връщането към всички 32 франчайза в редовния сезон донесе нова енергия в играта, което води до много състезания с високи резултати, докато няколко вратари повишават играта си в мрежата, за да поддържат своя отбор конкурентоспособен в дивизията. Флорида и Каролина остават непобедени в Източната конференция. В допълнение, изненадващи отбори като Калгари и Уинипег са спечелили по четири до пет поредни победи, за да се окажат като ранни претенденти в Западната конференция.

Разбира се, обратното е също толкова ясно, с Аризона с рекорд 0-7 и Чикаго Блекхоукс не успяха да постигнат победа на фона на скандала, който се разигра в тяхната организация. Идентифицирах някои играчи, към които да се насоча, налични в повечето проводници за отказ от лигата, които ще помогнат за укрепване на списъците с играчи, ценени като потенциални опции за помощни програми. Има доста подценявани или пренебрегвани таланти във втора или трета линия в лигата, така че не забравяйте да дадете приоритет на добавянето на няколко от тези играчи извън отказите.

Вижте нашата експертна консенсусна класация по фентъзи хокей>>

Център

Яни Гурд (C – SEA):20,6%
Връщайки се от операция на рамото, 29-годишният Яни Гурд се оказва закотвен в първата линия на чисто новия разширителен отбор на лигата в Сиатъл. По-вълнуващо е четирите точки, които Гурд събра в четири мача назад, включително игра за две точки, която включваше резултат срещу борещите се Монреал Канадиенс. Средно над 21 минути време на лед и кънки на най-добрия блок за захранване на Kraken, Gourde е отлична добавка от откази за получаване на асистенция или повече в повечето игри.

Райън Йохансен (C – NSH):12,2%
Нашвил има много области за подобряване, но виждането на ветеранския център Райън Йохансен да намери своя ритъм като център на първа линия е отлично начало. Йохансен отбеляза два гола срещу талантлив отбор на Минесота Уайлд и продължи серия от точки с още една асистенция при загуба с 3-1 срещу Сан Хосе. Той също има пет блокирани удара, което добавя слой застраховка за приличен под, ако може да продължи да получава три удара към вратата на мач. Нарушението не е непременно проблем за Хищниците, но ще трябва да продължи да вкарва, тъй като Juuse Saros (G – NSH) понякога изглеждаше уязвим, за да започне годината. Въпреки това, Йохансен си заслужава и има инерцията от предишните добри мачове, за да бъде жизнеспособна игра на Utility в събота срещу Ню Йорк Айлъдърс.

крило

Виктор Олофсон (RW – BUF):23,7%
Бъфало възкръсна от пепелта като Феникс, с играчи като Виктор Олофсон, които помагат за постигането на това постижение. 26-годишният влиза в четвъртата си година със Sabres и е неразделна част от престъплението, влизайки в уикенда с поредни изпълнения с двойни точки срещу Lightning и Ducks. Първични възможности за отбелязване на точки възникват при най-горния блок на Powerplay, Олофсон също е представен на, тъй като той има 17 процента от целите на отбора този сезон. Вземете го от кабелите за отказ, преди да е станало твърде късно!

Якуб Ворачек (RW – CBJ):19,6%
Ветеранското крило направи огромен ъпгрейд при събиране с бившия си отбор, дава асистенция в три поредни мача преди петъчния мач срещу Ню Йорк Рейнджърс. Той печели минути от първата линия и най-добрият блок за захранване повишава уместността на Voracek в Utility, тъй като Колумб изненада с разлика от плюс 4 гола, която доведе до рекорд 4-2. Подреждането на твърд ветеран с око за настройване на игри за отбелязване на точки е страхотно решение, което трябва да вземете, дори ако това е само за добавяне на дълбочина на пейката.

отбрана

Артем Зуб (D – OTT):10,4%
да, отборите, които се борят да спечелят и да намерят нападение, все още имат играчи, които си струва да се скрият. Такъв е случаят с Артем Зуб, вторият защитник на Отава Сенаторс. Въпреки че отборът е отбелязал само 15 гола, Zub прави средно огромните 23:36 време на лед и има сезон плюс-минус четири, отразено в 19-те блокирани удара, които вече е натрупал тази година. В допълнение, три от последните четири мача на Зуб дадоха асистенция, включително изпълнение с четири изстрела срещу Ню Йорк Рейнджърс. Докато сенаторите продължават да намират начини да смилат победи, Zub ще бъде решаваща част от пъзела за задушаване на противниковите нарушения и създаване на възможности за гол.

Мориц Зайдер (D – DET):22,6%
Мориц Зайдер е един от най-забавните новобранци в лигата в момента. Помагайки на Детройт да започне 4-2-1 на сезона си, 20-годишният защитник има три поредни мача с асистенция и е завършил само две от осем състезания без асистенция. Минимални удари не намаляват стойността на съставянето на Seider като игра на високия етаж, която дава повече шансове за гол при талантливата топ силова единица за Red Wings. Докато повечето отбори, които са допуснали 23 или повече гола, имат рекорд на загуба, Детройт изравни това количество голове в нападение, със Seider облагодетелстван въпреки своята неопитност. Той е изгряващ талант, който трябва да бъде включен в повечето лиги.

вратар

Крейг Андерсън (G – BUF):13,4%
За да покриете напълно спектъра, нека се върнем в Бъфало, за да се почудим на отличното управление на мрежата, произведено от 40-годишния Крейг Андерсън. Напускайки резервната работа на Вашингтон за започване на задължения между тръбите в северната част на Ню Йорк, Андерсън привидно съживи кариерата си и намери извора на младостта. Андерсън има 1.98 GAA и .939 процент на спасяване; и двамата се класират в топ-12. Той позволи няколко мача с три отбелязани гола, но направи 1-1 в тези мачове, което означава, че има минимален недостатък да скриеш Андерсън и дори да го стартираш в състави, поради таланта, който го заобикаля офанзивно.

Вижте дневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>