NHL DFS Primer:събота (10/30)

След като по-малки плочи бяха на разположение за всяка вечер от миналата седмица, НХЛ увеличава броя на мачовете до десет в събота. Това създава широка възможност за намиране на играчи със скрита стойност за сдвояване с перспективи за сини чипове, особено при подреждане на съотборници, тъй като продукцията има много по-голям шанс да се удвои при една и съща игра.

Тъй като по-голямата част от съботния списък се състои от мачове с общо 5,5 гола, Вегас изглежда клони към по-защитни резултати. Например, в шестте състезания, изиграни в петък, четири състезания завършиха с пет или по-малко гола, докато Каролина отбеляза шест гола самостоятелно. Тук съм, за да помогна за идентифицирането на смесица от перспективи за сини чипове с плюс мачове и скейтъри от втора и трета линия, които имат набор от умения и инерция да произвеждат голяма стойност в съботните състави.

Ето някои от любимите ми играчи, към които да се насоча, когато създавам печеливши състави за съботния списък с десет игри.

Вижте днешните ежедневни фентъзи хокейни състезания в DraftKings>>

Препоръчителни пиеси:DraftKings

Максималната заплата на DraftKings е определена на $50, 000

Джон Таварес (C – TOR):$5, 800
Единственият мач в съботния списък, който има общо 6,5 заложени гола като над/по-малко, е мачът между Торонто и Детройт. Джон Таварес е разумният ветеран на втора линия, който печели отлична възможност в най-добрия блок на Maple Leafs, което наскоро го видя да прекъсне пропускането си от точки от два мача, като отбеляза гол срещу борещата се единица на Чикаго Блекхоукс в сряда. Средно 19 минути време на лед този сезон, Очаква се Таварес да се изправи срещу вратаря Томас Грайс (G – DET), който даде пет гола на лош отбор на Монреал Канадиенс преди седмица. Той е страхотен в гънката на моменти, въпреки това, Торонто е отчаян за победи, така че очаквайте Таварес и останалата част от Торонто да попълнят мрежата с удари, които в крайна сметка ще намерят своя път към задната част на мрежата. Той има справедлива цена и си заслужава да бъде включен в съботните състави.

Павел Зача (LW – Ню Джърси):$5, 800
Страхотната откриваща седмица на Ню Джърси Девилс вдъхнови известно вълнение сред феновете му, въпреки това, само седмица по-късно и отборът вече е на дъното на Метрополитън дивизия със само 14 гола, отбелязани в пет мача. Павел Зача е голяма причина, че нарушението дори е постигнало този процент, докато се пързаля по лявото крило на първата линия и най-високата мощност на дяволите, което доведе до мач с два гола срещу Калгари Флеймс по-рано през седмицата. Зача ще се опита да удължи поредицата си от точки до три мача срещу Питсбърг Пингвинс с къси ръце в събота вечер, тъй като той успя да нанесе пет удара към вратата и отбеляза два от трите им гола при загуба с 5-3 от Калгари преди това. Включете 24-годишния Зача, докато той се изправя срещу Тристан Джари (G – PIT) в мрежата в събота вечер, тъй като Джари току-що предаде три гола в последния си старт срещу Тампа Бей.

Нийл Пионк (D – WPG):$5, 200
Уинипег има разлика от плюс три гола, въпреки че предава 24 гола, което означава, че тяхното нарушение е тананикане и стрелба по всички цилиндри, влизащи в съботното състезание по пътищата срещу талантлив отбор на Сан Хосе Шаркс. Защитникът на Джетс Нийл Пионк вече е в третия си сезон в отбора и има пет асистенции в последните си три мача, общо осем за сезона. Той се пързаля на втората защитна линия, но печели минути на горната мощност, откъдето възникват много от възможностите за асистиране. Срещу вратаря на Sharks Адин Хил (G – SJ), който има процент на спасяване .893 в пет старта, Пионк има голям шанс да удължи поредицата си от точки до четири поредни мача в плюс мач, където общият гол над/по-малко се определя на шест гола, по-висока от повечето в списъка. Състав Пионк за висок етаж, тъй като той също има шест блокирани удара, които дават подобна продукция на удари към вратата.

Джейкъб Маркстрьом (G – CGY):$8, 200
Калгари беше един от най-изненадващите отбори в младия сезон на НХЛ, с вратаря ветеран Джейкъб Маркстрьом, който спечели пет старта и спечели три поредни мача за пламъците благодарение на две изключени и само един гол в последните си три старта. Не можете да намерите вратар, който да играе много по-добре от Маркстрьом в момента, така че похарчете и го вмъкнете в състави с увереност. Те са домакини на Филаделфия Флайърс, които карат собствена поредица от две победи с разлика от плюс осем голове, така че Маркстрьом със сигурност ще се изправи срещу над 40 удара, както направи по време на впечатляващата среща срещу Питсбърг в четвъртък.

Препоръчителни пиеси:FanDuel

Максималната заплата на FanDuel е определена на $55, 000

Дилън Ларкин (C – DET):$6, 600
Детройт е друг отбор, който направи доста транзакции през това извънсезонно време, за да се подобри след година на спад през 2021 г., което ги прави трети в Атлантическата дивизия с рекорд 4-2-2. Центърът на първа линия Дилън Ларкин прекратява поредицата му от точки в последния им мач при загуба на продължения от горещите Флорида Пантърс. Въпреки че е задържан без точка, Ларкин успя да нанесе седем удара към вратата и два блокирани удара, което издига значително запасите му спрямо Торонто Мейпъл Лийфс, които очакват да имат вратаря Петр Мразек (G – TOR). Мразек се завръща след контузия в слабините и допусна три гола в единствения си старт по време на дебютния сезон на отбора срещу Отава. Ларкин и Ред Уингс отбелязаха 25 гола в осем мача, така че очаквайте той да участва силно в офанзивната зона, за да отбележи точка или две в картата с резултати.

Иван Барбашев (LW – STL):$4, 200
Малко много крила от трета линия могат да заявят, че имат точка във всеки мач през този сезон, но това е точно така за Иван Барбашев. 25-годишният е в една от най-добрите и най-дълбоки офанзивни части на лигата в Сейнт Луис, наслаждавайки се на равномерно разпределение на голове (3) и асистенции (3), но все още търси първия си мач с няколко точки за сезона. Това определено може да се случи срещу спираловидните Чикаго Блекхоукс, които са предали 36 гола, вторият най-висок в лигата след Аризона. Marc Andre-Fleury има ужасните 5,75 GAA в четири старта и се очаква да започне в сгъвката в събота, което е твърде изкушаващо, за да го отминеш. Барбашев е може би най-евтиният актив на сините в списъка и постоянно намира точка, което го прави безсмислен срещу Блекхоукс в събота вечер.

Тайсън Бари (D – EDM):$5, 600
Влизайки във втория си сезон с Едмънтън, 30-годишният защитник Тайсън Бари сложи край на спада на точки срещу Флайърс в сряда, вкарване на гол и настройване на асистенция, което го прави вторият му мач с няколко точки за сезона. Бари имаше ивици на моменти, но когато удари, той доставя многоточкови изблици. Сигурен, той се пързаля на третата отбранителна линия, но получава и най-добрите минути за мощност, удължавайки минутите си на лед до почти 20 минути на нощ. Изправянето срещу отбора на Ванкувър Канъкс с вратаря Тачър Демко (G – VAN) в сгъвката е много примамливо, тъй като Демко допусна четири гола два пъти в шест старта, което означава, че той е уязвим дори когато е изправен пред под 30 изстрела. Бари има три или повече удара към вратата в половината от мачовете си и ще се опита да надгради този брой във Ванкувър в събота вечер.

Спенсър Найт (G – FLA):$8, 600
Кой не иска да събере фигури от най-горещия отбор в лигата? Това е вярно, Флорида Пантърс са 8-0 и имат разлика от голове плюс 19, на второ място след Каролина (20), и вторият вратар Спенсър Найт ще се възползва от невероятната офанзивна продукция в третия си старт за сезона в събота. Срещу Бостън Бруинс, които са отбелязали само 15 гола в шест мача този сезон, Найт има голяма вероятност да публикува първото си изключване за сезона. да, Бруинс все още имат талантливи играчи като Патрис Бержерон (C – BOS) и Брад Маршан (LW – BOS), но те отново започнаха бавно, както направиха миналия сезон. Найт може да няма опит, но спаси 29 от 30 удара срещу Tampa Bay Lightning, така че увереността му ще бъде до небесата, когато пътува до Бостън. Той е изключително скъп, но Найт ще наводни съставите с точки, особено след като Пантерите все още не са загубили мач, добавя допълнителен стимул към състава му в събота.

Вижте ежедневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>