Фентъзи хокей отказ от телени пикапи:Седмица 2 (2022)

След вълнуващи две седмици игра за откриване на НХЛ сезон 2022, открийте най-добрите налични играчи, които да скриете от лигата, за да изградите дълбочина на списъка и да се подготвите за неизбежната грешка при нараняване. Това са широко достъпни играчи, които или напредват с развитието си, или играчи, които ще имат увеличени възможности, ако се контузи.

Ето някои от най-добрите играчи, които да скрият съобщенията за отказ от лигата, които се насочват към съботния натоварен график от 13 мача.

Вижте нашата експертна консенсусна класация по фентъзи хокей>>

Център

Тревър Зеграс (C – ANA):23%
Тревър Зеграс се пързаля на първата линия на Анахайм и получава допълнителни минути на втората мощност. Въпреки че е спечелил само една точка в първите си четири мача, Зеграс отбеляза четири удара към вратата във всеки от последните си три излета. Той не е достатъчно последователен, за да се разположи в състави, но фактът, че се пързаля на първа линия и прави средно четири удара към вратата, означава, че положителната регресия на голове е на хоризонта. скривалище Зеграс, тъй като Ducks изглежда е подобрена единица отпреди година.

Чарли Койл (C – BOS):9%
Койл мълчеше в първите два мача на Бостън, но избухна с три точки срещу шокиращо добър отбор на Бъфало Сейбърс в петък вечер. Централният ветеран се пързаля на втора линия на Бруинс, но има полза от игра заедно с Тейлър Хол (LW – BOS) и Крейг Смит (RW – BOS), което означава, че ще има игри, в които Койл набира продукция благодарение на таланта на своите съратници. Бостън има лукса на много добър вратар, така че тяхното нападение не трябва да е една от единиците с по-висок резултат в лигата. независимо, Койл притежава достатъчно стойност за талантлив екип, за да гарантира укриване на откази.

крило

Антъни Дюклеър (F – FLA):17%
Прикриването на играч, който се пързаля на първата линия на един от най-горещите отбори в лигата във Флорида Пантерс, е точно защо Антъни Дюклеър е задължителен за прибиране на телесните съобщения за отказ от лигата. Той има гол в три от четирите им мача, въпреки средно само 11 минути време на лед, така че той носи висок етаж, въпреки че е ограничен на леда. Duclair също има плюс-минус пет, което означава, че е изключително ефективен, когато има минути заедно с Картър Верхе (LW – FLA) и Александър Барков (C – FLA).

Джеймс ван Римсдайк (F – PHI):26%
Прикриването на скейтър от трета линия може да звучи по-малко от идеално, но Джеймс ван Римсдайк е достатъчно добър, за да противодейства на скептицизма. Печелете допълнителни минути на най-добрия блок на Flyers и правите асистенция в два от три мача за стартиране на сезона, ван Римсдайк е добро скривалище, като се има предвид високооктановото нападение, което Филаделфия показа през първите две седмици. Отборът има разлика в точки плюс-седем, което означава, че ван Римсдайк ще има много възможности да внесе асистенции и случайни голове, които се движат напред.

отбрана

Дмитрий Орлов (D – WAS):24%
Изглежда, че независимо от сезона, Вашингтон Кепитълс винаги са много талантлив отбор. Тази тенденция се разшири в началото на сезона на НХЛ 2022 г., като защитникът на втора линия Дмитрий Орлов отбеляза точки във всеки от последните си два мача, помагайки за извеждането на Кепитълс до рекорд 3-0-1 на върха в Метрополитън дивисион. Допълнителните минути на втория powerplay блок на Capitals правят Орлов страхотно скривалище и потенциална помощна опция за навлизане в третата седмица от сезона на НХЛ.

Владислав Гавриков (D – CBJ):0,4%
Гавриков печели много минути на леда за Кълъмбъс този сезон, въпреки че се пързаля на втора линия и не е включен в нито една от силовите единици. 25-годишният защитник създаде няколко възможности за гол за Блу Джекетс, включително две асистенции при откриването и една асистенция при скорошната им победа над Ню Йорк Айлъдърс. Той все още не е отбелязал повече от два удара към вратата в нито един мач, но Гавриков е участвал достатъчно благодарение на минутите, в които влиза в недооценен офанзивен отбор.

вратар

Кал Петерсън (G – LAK):28%
Кралете дадоха почивка на Кал Петерсен в петък, но той изглеждаше добре и в двата старта тази година, става 1-1, но никога не допуска повече от два гола. Въпреки че не е на високооктаново престъпление, което отслабва малко неговата привлекателност, Петерсен е талантлив вратар на мрежата, който трябва да продължи да играе добре в надпреварата като най-добър вратар на Кралете. Съхранете го като застраховка за наранявания или за възможността екипът да започне да намира по-офанзивна продукция.

Вижте ежедневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>