Как да четем Scoreboard на MLB

Фенове на Major League Baseball ( MLB) могат да следят на игрите, които посещават от периодичното преразглеждане табло на стадиона за писти, хитове и грешки. Издания на индекса също обикновено предлагат на полувремето линия , която се разкрива на производствения етап на двата отбора за всеки ининг - и позволява на феновете да знаят колко резултата на играта разгъна дори ако пропуснат една част от играта. Инструкции

1

Прочети MLB табла от ляво на дясно . Имената на екипа се появяват на най-вляво , с името на тима си над името на домакините. Издания на индекса също включват линия резултати , които показват броя на пистите голове във всеки ининг . Ако домакините има X , като тяхна девети ининг резултат , това означава, че са напред , след като тима батира в деветия ининг и спечели играта без нужда , за да вземат окончателно при - прилеп .

2 < р > Намери колоните, които показват, писти, хитове и грешки правото на оценка на съответствие . Пистите или колоната "R " е най- важна, защото тя разкрива кой печели игра в прогрес или кой е спечелил една игра, която е завършена. Например , ако колоната писти показва пет за гостуващия отбор и седем за отбора домакин след девет ининга , домакините спечелиха с резултат 7-5 .

3

Сканиране към правото и да намерят хитове или колона "H " . Колоната хитове показва колко пъти всеки отбор успешно достигна база с база хит. Вдясно от хитовете колона е грешки или колона "E " . Една грешка се разписа когато един Филдър misplays топка , позволявайки на база бегач за напредък или тесто , за да достигне база безопасно.

4

Проверете цялото табло , за да се справи с всички от ден на действие MLB . Издания на индекса най-много Ballparks не само обновяване на писти, хитове и грешки в играта на една ръка разстояние , но също така дават резултати и за всички други американски и Националната лига игри се играят на този ден.