Как да се играят в турнир Masters

The Masters в Augusta National Golf Club е един от четирите големи турнира за голф и само на около 100 играчи са поканени да играе всяка година. The Masters има най-малък брой участници на четирите специалности . Само играчи, които са поканени от комисията Masters имат право да вземат участие в турнира. Има 19 различни начини за един играч , за да спечелиш една от най -желаните поканите за участие в престижното събитие , което се организира за първи път през 1934 г. и се провежда всяка година , тъй като с изключение на 1943-1945 г., когато клубът бе затворен поради Втората световна война. Инструкции
Критерии за Покана

1

Спечели предишния Мастърс турнир. Всеки голфър , който спечели събитието в Националния голф клуб Августа се предава освобождаване цял живот от квалификация. Спечелване на Откритото първенство на САЩ , British Open и PGA Championship печели играчът пет години освобождаване от Комитета Masters а, докато спечелването Играчите резултати първенство в тригодишен освобождаване от квалификация .

2

Спечелете покана за Владиците от това да бъдеш успешен в нивото на аматьор. Победителят от Amateur Championship на САЩ се присъжда една година освобождаване на майсторите а, както е в конкурса на второ място . Победителите от Amateur Championship британската , азиатската първенство Amateur , Amateur САЩ Public първенство Връзки и Mid - Amateur Championship на САЩ също се присъждат покани към Владиците .

3

класират за Masters по завършване в топ 16 на предходната година е турнир . Играчите, които завършат в топ осем в предходната година на US Open също печелят покана за турнира , както правят играчите, които завършиха в топ четири в British Open и PGA Championship .

4

Резервирайте си място в събитието , като спечели събитие PGA Tour ( между предишните Учители и текущата едно ) , че награди за разпределение на пълен работен точка за Tour Championship в края на сезона . Като алтернатива , можете да спечелите покана от квалификациите за предходната година сезон приключва Tour Championship .

5

печелят място в областта на Masters , като извършва както през предходната календарна година . Играчите, които се нареждат сред топ 30 на Официален PGA Tour пари Списъка на Final от предходната година получават покани за следващото издание на турнира . В допълнение , за довършителни работи сред топ 50 играчи в Официален Final World Golf Rankings също ви гарантира покана за Владиците .

6

Класирайте се за събитието , като играят добре през текущата голф сезон . Играчите, които са в топ 50 на официалната световна голф ранглиста , които се отделят една седмица предварително на предстоящите Мастърс печелят покана за турнира.