Как да влезем в Ironman World Championship триатлона

The Ironman Световното първенство е едно от най- изтощителните спортни събития в света . Състезателите трябва да плуват 2,4 мили , колоездене 112 мили и пуснете маратон от 26,2 мили , всички в горещите температури на Хаваите . Поради статута на триатлона Ironman като един от основните тестове за издръжливост, само определен брой участници могат да участват . Тези, които се надяват да се състезава в триатлона имате три възможности : класират за състезанието в точно определено събитие , спечели място в лотария или други наддавам за място в един иБей търг. Инструкции
Квалификация

1

Вижте събитие, което служи като квалификант за Световното първенство Ironman . Ironman предлага 28 събития по целия свят , които действат като квалификанти . Тези състезания могат да бъдат на пълен Ironman разстоянието или на разстояние по-нататък 70.3 , което означава 1.2- мили плуване , 56 километра под наем и 13,1 мили пробег .

2

Завърши случай на или близо до върха на вашата възрастова група . А броят на слотовете във всяка възрастова група в сравнение с общия брой на участниците в тази група ще получи място в Световния шампионат . Броят на квалификанти от възрастова група ще варира в зависимост от събитието.

3

Поискайте си място в лице при регистрация се отваря за Световното първенство . Проверете графика на събитието , за да знаете кога и къде трябва да присъстват. Участниците трябва да присъстват лично, за да се осигури тяхното място не е дадено на някой друг.

Lottery

4

Регистрация за лотарията на Ironman World Championship онлайн . Считано от 2012 г., разходите за влизане в лотарията е $ 40. Участниците могат да спечелят втори влизане лотария чрез закупуване на членство на Ironman Passport Club за $ 50 , което може да се извършва онлайн чрез Active.com .

5

Посетете ironman.com от датата на обявяване , за да видите , ако сте са избрани . Ironman избира 200 души от лотарията , за да се състезава в Световния шампионат .

6

Направете Ironman или Ironman 70.3 събитие в рамките на една година от датата на World Championship . Това е необходимост за лотарийни победителите , които искат да участват в световното първенство . Ако спечелите от лотарията място , Ironman ще ви уведомим по електронната поща и ще ви кажа как да вземете на място . Сред другите изисквания , ще трябва да електронна поща информация , която проверява сте завършили изисква Ironman събитие да [email protected] .

ИБей от търга На MarketBook.bg 7

Намери датата на аукциона иБей за слотове в Световното първенство Ironman започва. Ironman търгове четири слота в надпреварата и дава приходи за благотворителност.

8

Влезте в профила си в иБей, и поставете оферта в търга . Офертата за отваряне за процеп на Световното първенство Ironman е $ 10,000.

9

Следвайте търга , и да продължи пускането на офертите с надеждата за публикуване на най-високата сума пари. Всеки слот предлага в аукциона иБей продава за средно около $ 40,000. Победителите получават вход за състезанието , както и достъп до ВИП събития по време на състезание седмица .