Как да измине четвърт Football Pool от Квартал

Футболни басейни са начин да се фенове, дори начинаещите такива, по-заинтересовани в голям футболен мач , като например Super Bowl . С футболните площади , човек плаща входна такса и избира празна кутия като свои собствени . Ако се случи да се окажете с кутията, която кореспондира с един от тримесечните резултати или крайния резултат , те могат да спечелят парите си обратно 25 пъти, а може и повече . Създаване на площадите , като конкуренти да направят своя избор и избора на номерата на случаен принцип са най -важните части на създаване четвърт футболен басейн от четвърт . Нещата ще трябва
Ruler или стрейт едж MarketBook.bg: Покажи повече инструкции

1

Настройте квадрати. Създаване на кутия върху лист хартия или posterboard , с помощта на владетел или стрейт едж . Начертайте линия, точно под горната част на кутията , оставяйки 1/2 от пространството между тях. Начертайте линия, в непосредствена близост до далечния ляв край по същия начин . Равенство девет линии вертикално , на същото разстояние един от друг вътре в кутията , а след това направи девет линия хоризонтално с помощта на същия метод. Избройте конкуриращи се екипи за играта , които сте избрали в малкото празно пространство в горната част и отстрани .

2

Подай лист около на приятели, семейство и други потенциални играчи. Накарайте ги да попълнят една или няколко квадратчета с тяхното име или инициали и плащат входна такса . Правете това, докато всички на площадите са пълни . Поставете листчета с номера от 0 до 9 написани върху тях в съд , като шапка. Да не- играч ( или няколко от конкурентите ) свидетел като ви извадя числа на случаен принцип и ги въвежда в реда, в който са били изтеглени , върху малки вертикални полета в горната част на листа. Повторете за номерата на страната , както добре.

3

Уверете се, че всички конкуренти да разберат правилата. Предупредете ги , че последната цифра на резултата в края на всяко тримесечие ще диктуват първия победител. Например , ако отборът домакин на резултатите на 10 точки и на гостите отбор ще вкара 7 през първото тримесечие , който има името си в съответното поле - с " 7-0 " - ще бъде първият носител четвърт
.
4

Повторете тази точкуване рабош за останалите тримесечия на играта. Определете изплащане преди време. Като цяло , изплащане е обикновено 25 процента от пота за всяко тримесечие победител, въпреки че някои басейни тежат крайния резултат е малко по-тежък , така че първите три тримесечия победителите получават 20 процента от пота и всеки човек, който има площад с цифри крайния резултат е получава 40 процента от пота.

5

Опитайте се да продаде всички квадрати , ако е възможно , но има правила, които на място в случай, че не сте в състояние да го направят. За резултати по време на игра, която в крайна сметка на празен площад, пренасяне на печалбите от това тримесечие до следващото тримесечие . Създаване на система за тайбрек , като първата падения всеки екип или общо ярда , и да използвате тези цифри като краен брой , ако резултата на играта приключва на празен квадрат.