NHL DFS Primer:четвъртък (12/2)

Списъкът на НХЛ е пълен с игри в четвъртък вечер, тъй като 20 отбора ще се състезават, за да осигурят множество перспективи за насочване в съставите на DFS. В сряда имаше само шест мача, но над половината отбори отбелязаха поне четири гола, което даде доста малко производство. В допълнение, няколко мача съдържат офанзивни джагернаути, подредени за огромен успех срещу слаби вратари и отбори, които не могат да продуцират последователно в атака. Това включва Флорида срещу Бъфало, Колорадо срещу Монреал, Вашингтон в Чикаго, и Каролина е домакин на Отава.

Дивизионните състезания са в разгара си, и отборите започват да търгуват със загуби и победи два месеца в графика. Играчите на шатри винаги разочароват на места, докато играчите под радара с по-малко възможности стават по-ефективни, връщане на огромна стойност на първоначалната инвестиция. Имайки това предвид, Събрах някои от любимите си играчи, за да дам приоритет при изграждането на DFS състави за натоварен четвъртък. Ще обясня защо всеки играч заслужава внимание по-долу. Нека да влезем в него и да спечелим някои състави!

Вижте днешните ежедневни фентъзи хокейни състезания в DraftKings>>

Препоръчителни пиеси:DraftKings

Максималната заплата на DraftKings е определена на $50, 000

Назем Кадри (C – COL):$7, 200
Назем Кадри беше един от най-добрите офанзивни активи на Colorad0 досега през сезон 2022. 31-годишният закотва Avalanche на втора линия и печели допълнителни възможности в най-мощната част на отбора. Кадри е начело на Avalanche по точки (29) и излиза от интервал от два мача, който даде два гола и две асистенции с девет удара към вратата. Кадри има лесен път към успеха отново в четвъртък вечер срещу Монреал Канадиенс, които планират да стартират Джейк Алън (G – MTL) в гънката. Алън беше малко по-добре напоследък, но той предаде пет или повече гола в пет от седемнадесетте си старта този сезон. Kadri си струва всяка стотинка и е отлична перспектива, за начало при съставянето на състави за четвъртък.

Джонатан Хубердо (LW – FLA):$7, 000
Флорида Пантерс са в разгара на дивизионна битка с Торонто за първия в Атлантическата дивизия и току-що си осигуриха голяма победа над Вашингтон, за да сложат край на своята серия от две загуби. Тази година, Джонатан Хубердо е голяма част от успеха на Пантерите, тъй като той води отбора с 23 точки, който включва седем цели, и направиха три асистенции при победата им с 5-4 над Капиталс във вторник. 28-годишното крило има само един мач без точка в последните си осем изиграни мача, превръщайки Huberdeau в игра на високия етаж със способността да удари висок таван срещу спираловиден отбор на Buffalo Sabres. При предишната си загуба, Сабърс току-що допуснаха седем гола на Сиатъл и предадоха поне пет гола в пет от последните си седем мача. Така че това е страхотно място за Huberdeau, така че плащайте и жънете наградите.

Ерик Карлсон (D-S J):$5, 000
Ерик Карлсон е в четвъртата си година в Сан Хосе, и той беше качествен защитник по време на мандата си. 31-годишният защитник се пързаля на втора линия и втора силова единица на Sharks, предоставяйки му много възможности да допринесе за добро нападение. Карлсон има четири точки в последните си четири мача, включително вкарването на втория си гол за сезона при последната победа на акулите с 5-2 над Ню Джърси. Макар че вероятно няма да удари гол отново, той прави фантастичен мач срещу Ню Йорк Айлъдърс, които имат най-малко отбелязани голове в лигата (32), но добър вратар от Иля Сорокин (G – NYI). В последното си начало, Сорокин игра добре срещу пингвините, позволявайки само една цел, но наскоро той предаде четири гола в последователни стартове, което прави Карлсон привлекателен. В допълнение, той обикновено произвежда няколко блокирани удара на игра, добавяйки към неговия етаж. Карлсон е качествен защитник, който няма да ви изгори в състави срещу островитяните.

Adin Hill (G – SJ):$7, 600
25-годишният вратар на Сан Хосе беше непостоянен през този сезон, но играеше под възможностите си в последните мачове. Въпреки това, игрите, в които той предава четири или повече гола, идват срещу отбори като Сейнт Луис, Колорадо, и Бостън, което означава, че Хил не трябва да бъде отписан срещу отбора с най-нисък резултат в лигата в четвъртък вечер. да, Айлъдърс имат по-ниски в лигата 32 отбелязани гола този сезон, което прави Хил желан вратар за вмъкване в състави.

Препоръчителни пиеси:FanDuel

Максималната заплата на FanDuel е определена на $55, 000

Сам Бенет (C – FLA):$6, 100
Сам Бенет има много възможности да се пързаля на първата линия на Флорида и най-добрата мощна единица, тъй като уменията му се засилват от талантливия персонал, който го заобикаля. 25-годишният център има поне четири удара към вратата в пет от последните си шест мача, което автоматично му дава висок етаж. Той току-що сложи край на суша от две точки с равен гол срещу Вашингтон във вторник и би трябвало да може да прехвърли този импулс в повече продукция срещу лош отбор на Бъфало Сейбърс в четвъртък вечер. Sabres изпратиха ветерана на мрежата Крейг Андерсън (G – BUF) в резерва за ранени, разкривайки липсата им на дълбочина при вратаря. Бенет е страхотна инвестиция в състави срещу по-нисък опонент и идва с добър под, ако завърши без точка, което изглежда малко вероятно. Изстреляйте Бенет в състави с увереност.

Филип Форсберг (LW – NSH):$6, 400
Добре, позволете ми да предваря тази препоръка, като обявя, че Филип Форсберг няма да вкара отново четири гола, както направи срещу Колумб във вторник. Въпреки това, 27-годишният има точка във всеки мач след завръщането си от контузия, което предвещава труден мач срещу Бостън в четвъртък вечер. Вратарят на Bruins Линус Улмарк (G – BOS) има три поредни старта, позволявайки само два гола, така че Форсберг ще трябва да намери начини да намери задната част на мрежата или открит съотборник в зоната на офанзива. Въпреки това, има малка причина да се съмняваме в способността на Форсберг поради неговата последователност в този край на леда, така че се възползвайте от намалената му заплата и го гледайте как се пързаля около защитата на Бруинс.

Расмус Далин (D – BUF):$4, 700
Расмус Далин е само на 21 години, но се установява в четвъртия си сезон в Бъфало. Въпреки че сезонът се промени към по-лошо след контузията на вратаря Крейг Андерсън, Далин беше едно от малкото светли петна, набира 14 точки, за да пробие топ пет на отбора по точки лидери. Той има средно над 23 минути време на лед на мач и е един от най-използваните защитници в лигата в атака. Въпреки това, неговата заплата отразява състоянието на отбора на Бъфало като колектив, не неговите индивидуални таланти. Далин има последователни мачове с асистенция и четири удара към вратата, така че той трябва да бъде на линия за подобна продукция срещу вратаря Сергей Бобровски (G – FLA), който е допуснал поне три гола във всеки от последните си два старта. Далин е добър защитник в лош отбор, така че се възползвайте от несъответствието в цените и го включете в съставите в четвъртък.

Cam Talbot (G – MIN):$8, 200
Харесвам Кам Талбот срещу Ню Джърси у дома в четвъртък. 34-годишният вратар е един от най-добрите вратари в лигата, които започват този сезон, което доведе до това, че Минесота седи на върха в Централна дивизия с разлика от 17 голова. Талбот има невероятните 1,50 GAA в последните си два старта срещу талантливи отбори като Тампа Бей и Уинипег, така че той трябва да може да продължи елитното си ниво на игра срещу дяволите, които са отбелязали повече от три гола само веднъж в последните си пет мача. Талбот също е 12-5 като титуляр, поради което вратарят е готов за успех в съставите, като 12 точки се присъждат на вратар от печеливш отбор. Така че не забравяйте да включите Талбот в състави преди 20:00 ч. ET шайба в четвъртък.

Вижте дневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>