NHL DFS Primer:вторник (11/16)

Подразделенията започнаха да се подреждат съответно, навлиза в шестата седмица от сезона на НХЛ 2022 г. Екипи на върха, с изключение, което се отнася само за Флорида Пантерс, всички имат поредици от победи, които влизат в натоварения списък от 11 мача във вторник вечер. Сейнт Луис е на косъм и преживява спад от три загуби, но ще има възможност за връщане срещу най-лошия отбор в лигата:Аризона Койотс. Има също няколко мача на Западна конференция срещу Източна конференция във вторник, което винаги добавя слой интрига при конструирането на DFS състави, които ще печелят пари. По-малкото познаване на противника обикновено води до състезания с по-висок резултат, което означава, че четири мача и осем отбора са готови за значителна продукция на леда във вторник вечерта.

Събрах някои от любимите си перспективи въз основа на различни фактори, които се насочват към натоварената вечер в Националната хокейна лига. Уверете се, че сте включили поне няколко от тези играчи в състави преди падането на шайби във вторник.

Вижте днешните ежедневни фентъзи хокейни състезания в DraftKings>>

Препоръчителни пиеси:DraftKings

Максималната заплата на DraftKings е определена на $50, 000

Робърт Томас (C – STL):$3, 800
Сейнт Луис е на фона на загуба от три мача, но получават отлична възможност у дома срещу Аризона Койотс. Койотите допуснаха 60 гола и разлика от минус 37 гола, което е най-лошото в лигата. Центърът на втора линия на сините Робърт Томас трябва да пирува срещу по-нисък съперник във вторник, тъй като е отбелязал поне две асистенции в три поредни мача. Той печели допълнителни минути във втория пауърплей блок на Сейнт Луис и има средно над 20 минути време на лед през последните четири мача. Томас е фантастична стойност и евтин актив, който трябва да продължи да дава асистенции и може би втори гол за сезона, което го прави качествено допълнение към съставите във вторник.

Владимир Тарасенко (RW – STL):$6, 200
Владимир Тарасенко е желаната перспектива на втора линия за Сейнт Луис, която ще струва малко повече в съставите в сравнение с Робърт Томас. И двамата се пързалят на една и съща линия, но Тарасенко печели страхотни възможности в най-силната единица на сините. 29-годишното крило постигна огромен успех благодарение на визията и преминаването на Робърт Томас, така че ако решите да го добавите в състави, подреждането на Tarasenko е най-добрият залог за увеличаване на общия брой точки. Тарасенко има гол в три поредни мача и има 13 удара през този период, което го прави страхотна игра срещу Койотите във вторник вечер.

Расмус Далин (D – BUF):$4, 800
Въпреки че е само на 21 години, Расмус Далин изгради роля в топ защитната линия на Sabres в четвъртия си сезон с франчайза. Той отбеляза гол в два от последните си четири мача и печели невероятните 23 минути време на лед на мач, предоставяйки му качествен поглед към противниковия netminder на най-добрия блок на Sabres. Далин ще се изправи срещу отбора на Питсбърг Пингвинс с къси ръце, който ще постави вратаря Тристан Джари (G – PIT) между тръбите, въпреки че предаде шест гола срещу Вашингтон през уикенда. Той е уязвим, и липсата на офанзивна огнева мощ за пингвините прави Далин добра стойност в съставите на базата на скорошния му успех с голове и продължителна игра на леда.

Картър Харт (G – PHI):$7, 600
Филаделфия Флайърс са в разгара на Метрополитън дивисион с разлика от два гола. Вратарят Картър Харт беше непостоянен през целия сезон. Все още, той излиза от едно от най-добрите си изпълнения в гънката, допускайки само един гол при 40 удара срещу Каролина, може би най-добрият отбор в лигата в момента. 23-годишният играч на мрежата ще получи следващата си възможност срещу отбор от Калгари, който притежава качествен офанзивен персонал. Въпреки това, преди победата им с 4-0 над лош отбор на Отава Сенаторс в последния им излет, Пламъците отбелязаха общо четири гола в три мача, което води до три загуби. Въпреки това, Харт има достатъчно талант, за да бъде на добра стойност в съставите, особено ако може да прехвърли елитното ниво на игра, което показа срещу Ураганите миналия петък.

Препоръчителни пиеси:FanDuel

Максималната заплата на FanDuel е определена на $55, 000

Райън Строум (C – NYR):$5, 500
29-годишният център на втора линия за Ню Йорк Рейнджърс беше отличен за началото на сезона, натрупа повечето от точките си в последните няколко мача, след като се завърна от отсъствие от четири мача по-рано през сезона. В предишните си три мача, Строме има три асистенции и един гол, като същевременно има средно два до три удара към вратата във всеки от последните си пет мача. Той също така печели време в най-добрата мощност на Рейнджърс, което увеличава вероятността от гол поради възможността за допълнително предимство. Монреал допусна втория по брой голове (58) след само Аризона, така че Strome трябва да продължи да изгражда своята серия от три точки в състави във вторник вечер.

Якоб Силфверберг (RW – ANA):$4, 500
Анахайм беше един от изненадващите отбори за началото на сезона, в момента има поредица от седем победи и се радва на разлика от плюс 13 голове. Наскоро, Ducks върнаха Якоб Силфверберг на третата си линия, където е бил ефективен в създаването на възможности за гол през целия сезон, направи осем асистенции и гол в десет изиграни мача. Той може да се похвали с оценка плюс пет, когато е на леда, показвайки, че той произвежда качествени минути за отбор, за да остане на върха в конкурентната Тихоокеанска дивизия. Той е наличен на фантастична цена и трябва да бъде добавен към съставите. Въпреки това, не позволявайте на факта, че той се пързаля на трета линия, да ви разубеди от Silfverberg, тъй като през този сезон той прекарва средно 18 минути на лед.

Роман Джози (D – NSH):$7, 000
Обикновено не обичам да плащам за защитник, но Роман Джози е различен тип играч. Ветеранът е прекарал 11-годишната си кариера в Нашвил и е един от най-мощните реализатори, които лигата може да предложи, отбеляза шест гола и десет асистенции, за да изравни Хищниците в повечето точки (16), отбелязани в 15 мача. Той се пързаля близо 26 минути на вечер и получава всички основни възможности на първата линия и най-високата мощност, по този начин той успя да се справи с два гола и две асистенции срещу Аризона в последния им мач. Торонто е много по-страшен съперник за игра, но Джак Кембъл (G – TOR) предаде три или повече гола в три старта този сезон, показва, че е уязвим на определени места. Джоси не би трябвало да има проблем да подправи мрежата с удари, които водят до асистенция или гол, докато вдига пода с няколко блокирани удара. Така че плащайте и гледайте как точките се трупат във вашите състави.

Фредерик Андерсен (G – CAR):$8, 300
Каролина промени положението си с вратарите през този извънсезон, и Фредерик Андерсен изглеждаше ролята през повечето от своите стартове. Той е допуснал само повече от два гола в три от единадесетте си старта в надпреварата, докато е отбелязал едно изключване срещу Бостън Бруинс преди няколко седмици. Андерсен се възползва от талантливия офанзивен персонал около него, и фактът, че той има девет победи, е много привлекателен от гледна точка на DFS. Вратари, които спечелят, добавят 12 точки в състави, което е огромен тласък, който може да направи разликата между осребряване или загуба на DFS състезание. Така че платете за Андерсен, за да набере най-постоянния вратарски талант, който лигата може да предложи.

Вижте ежедневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>