NHL DFS Primer:четвъртък (11/4)

Два от четирите мача, изиграни в сряда, се нуждаеха от допълнителни минути, за да се определи победител, правейки вълнуващи финали, които доведоха до победи за Кълъмбъс Блу Джакетс и Лос Анджелис Кингс. Програмата в праймтайма за четвъртък удвои броя на мачовете, предоставяне на фентъзи мениджъри с множество скейтъри и вратари, които да се насочат към DFS състави. Макар че е най-добре да избягвате отбори, които не са в състояние да генерират нападение като безпобедените Аризона Койотс, не отхвърляйте екипи, които в момента се намират в малък спад. Това често намалява заплатата на талантливите играчи, позволява на няколко перспективи за сини чипове да бъдат вмъкнати в състави заедно с играчи от високия етаж със спестяващи заплати цени.

Само една от деветте игри, планирани за четвъртък, има отбор, предпочитан да спечели с над -200 на Moneyline, тъй като спортните букмейкъри очакват Бостън Бруинс да атакуват Детройт Ред Уингс. В три мача общият брой отбелязани голове е шест, което показва, че отбори като Тампа Бей, Торонто, Филаделфия, Питсбърг, Вашингтон, и Флорида може да даде по-висок резултат от излети от останалите игри на кран.

Имайки предвид тези фактори, нека се потопим в някои от най-добрите играчи, към които да се насочите, за да изградим печеливши състави в натоварената четвъртък вечер в НХЛ.

Вижте днешните ежедневни фентъзи хокейни състезания в DraftKings>>

Препоръчителни пиеси:DraftKings

Максималната заплата на DraftKings е определена на $50, 000

Евгений Кузнецов (C – WAS):$7, 200
Вашингтон Кепитълс имат едно от най-мощните нарушения в лигата, започвайки с техния първи ред, съставен от Евгений Кузнецов, Алекс Овечкин (LW – WAS), и Том Уилсън (RW – WAS). Кузнецов центрира звеното и е много в разцвета си, въпреки че е в деветата си година с франчайза, влизайки в надпреварата в четвъртък срещу Флорида Пантърс с поредица от три точки, която включва гол и три асистенции. 29-годишният Кузнецов има страхотна химия със своите съратници и се изправя срещу Сергей Бобровски (G – FLA) в гънката, който все още не е загубил старт този сезон. Въпреки това, с инерцията, която Кузнецов навлиза в мача в праймтайма у дома в четвъртък, да плащаш за състава му е мъдро решение.

Алекс Овечкин (LW – WAS):$9, 000
Най-скъпият актив за вмъкване в съставите не е Евгений Кузнецов, а ветеранското крило Алекс Овечкин, който има девет гола и шест асистенции с плюс-минус седем, влизайки в надпреварата в четвъртък на домашния лед срещу талантлив отбор на Флорида Пантерс. Овечкин успя да нанесе шест удара към вратата в последния си излет, но видя, че неговата серия от осем мача приключи срещу Тампа Бей по-рано през седмицата. Овечкин също има средно над 21 минути време на лед и получава отлични възможности в най-добрия блок за мощност, където често намира гърба на мрежата. Воденето на Капиталс по общи точки (15) и голове (9) гарантира високата цена за състава на Овечкин. Подреждането на Овечкин с Кузнецов е доходоносна стратегия дори в по-трудни мачове като този в четвъртък вечер срещу Пантерите. Слизайки от единствения си мач без точки за сезона, Овечкин със сигурност ще атакува мрежата и има голяма вероятност да създаде много точки в състави, което го прави може би най-добрият потенциален кандидат за сини чипове за вмъкване в състави.

Тори Круг (D – STL):$5, 000
Сейнт Луис седи на върха в Централна дивизия и изпитва високо ниво на игра от защитника Тори Круг този сезон. Круг отбеляза голове в последователни състезания в мача в четвъртък срещу Сан Хосе Шаркс и е един от най-активните защитници в офанзивната зона. Кънките на най-горната мощност му осигуряват средно 20:30 време на лед на игра, позволявайки му да изпълнява майсторски игри за отбелязване на точки, често като асистент, но напоследък и като голмайстор. на $5, 000, Круг има голяма стойност в съставите поради високия етаж, който притежава. Той имаше три блокирани удара при загубата на сините срещу Лос Анджелис Кингс в сряда вечерта, което го прави безопасна игра на пода, която идва с масивен таван. Срещу борещия се вратарят на Сан Хосе Адин Хил (G – SJ), който има процент на спасяване .893 в пет старта този сезон, Krug е добра стойност и ще върне достатъчно точки, за да се счита за добра инвестиция в четвъртък вечер.

Андрей Василевски (G – TB):$7, 500
Тампа Бей започна неуспешно, но вратарят Андрей Василевски значително подобри играта си в мрежата през последните си три старта, печелете победи и допускате общо четири гола в този период. Това е довело до 1,50 GAA и 0,948 процента на спестяване, който се нарежда сред най-добрите в лигата в момента. Торонто има разлика от минус четири гола, но влиза в мача в четвъртък с поредица от три победи. Тъй като двата отбора са в поредица от три победи, нещо трябва да даде. Когато се сравняват вратари, Вратарят на Мейпъл Лийфс Джак Кембъл (G – TOR) обяви първото си изключване във вторник срещу Вегас Голдън Найтс, но той допусна пет гола в предишен старт срещу отбор на Питсбърг с къси ръце. Василевски има полза от това да играе зад по-добро нападение и напоследък е по-последователен в изявите си. При сегашната си заплата, Vasilevskiy е страхотна стойност и трябва да има още една страхотна нощ между тръбите.

Препоръчителни пиеси:FanDuel

Максималната заплата на FanDuel е определена на $55, 000

Тайлър Сегин (C – DAL):$6, 800
Далас е в разгара на загуба от четири мача, но Тайлър Сегин беше самотно светло място за нападението на Старс напоследък, произвежда всичките си пет точки в последните пет мача. Вторият блок за захранване вижда Seguin закотвен като център, докато се пързаля на втора линия за средно близо 20 минути време на лед на игра. 29-годишният футболист има поне пет удара към вратата в четири от последните си шест мача и той трябва да продължи да води в настъплението срещу талантлив отбор на Калгари Флеймс на гостуването в четвъртък вечер. Той е малко по-скъп, отколкото бих искал да видя, но тъй като той има втория най-висок сбор на точки (5) за Старс, като по-голямата част от производството се извършва напоследък, Сегуин е добро вмъкване в съставите.

Расмус Асплунд (RW – BUF):$4, 700
Бъфало Сейбърс бяха един от най-изненадващите отбори, които започнаха НХЛ сезон 2022, тъй като Sabres започнаха горещо с рекорд 5-3-1 и разлика от плюс шест голове. Голяма част от офанзивната продукция произтича от крилото на първа линия Расмус Асплунд, който има поредица от четири точки, влизайки в пътно състезание срещу Сиатъл в четвъртък вечер. 23-годишният има допълнителен външен вид на най-горната мощност на Sabres и досега има седем точки, заема второ място в отбора. Вратарят на Kraken Филип Грубауер (G – SEA) не беше страхотен в началото на годината, но изглеждаше добре и на места, допусна само един гол в два последователни мача, преди да позволи на Рейнджърс да отбележат няколко гола само с 15 удара при последната им загуба миналия уикенд. Асплунд трябва да може да удължи своята серия от точки и е с феноменална стойност при $4, 700, което ви позволява да съставяте други играчи с по-високи етажи и по-високи тавани, които имат по-високи заплати.

Алек Мартинес (D – VGK):$4, 900
Защитниците на ветерана Вегас Голдън Найтс Алек Мартинес в момента е в третата си година в отбора и успя да даде три асистенции в пет изиграни мача през този сезон. Атрактивният аспект на съставянето на Мартинес в отбор, който се бори да вкара, е броят на блокираните удари, които той натрупа във всяка игра, тъй като той има поне четири във всеки от последните си три мача. Блокираните удари са с еднаква стойност с ударите към вратата в състезанията на FanDuel, така че не позволявайте липсата му на удари към вратата да ви разубеди да го включите в състави като евтин, игра на високия етаж срещу отбор на Отава Сенаторс, който е допуснал 30 гола този сезон.

Джейк Алън (G – MON):$7, 500
Монреал вече не е историята на Пепеляшка, която завладя публиката по време на следсезонния им сезон миналата година. Вратарят на Канадиенс Джейк Алън замества контузения титуляр Кери Прайс (G – MON), мигащи моменти на ужасна игра, балансирани с моменти на величие. Алън допусна пет гола в три отделни случая, но излиза след победа срещу Детройт Ред Уингс във вторник, неговия втори за сезона, така че увереността му трябва да бъде на най-високата си точка, когато гостува на Ню Йорк Айлъдърс в четвъртък вечер. Айлъдърс отбелязаха само 17 гола този сезон, което е второто най-лошо в лигата пред Аризона Койотс. Липсата на офанзивен талант Алън ще се изправи в сгъвката в четвъртък, в съчетание с неотдавнашното му представяне срещу отбора на Детройт Ред Уингс, който е по-талантлив от съперника, срещу който се изправя в четвъртък, прави Алън качествен вратар за вмъкване в състави.

Вижте дневните консенсусни коефициенти от всички основни букмейкъри за НХЛ в BettingPros>>