Tanner Hall Forever | Как емблематичният скиор премина от фрийстайл към световно турне по фрийрайд

Какво можете да кажете за Tanner Hall, което още не е казано? Той е легенда, икона, скиор, ентусиаст на дяволска салата и всичко останало между тях. През 36-те си години на планетата той оформи ски спорта като малцина други преди или след това – помагайки да промени имиджа му от преследване на Тори към нещо много по-готино, много по-противоположно на истеблишмента, много повече... rad .

Между 2001 и 2008 г. Танер, който е родом от планините на Монтана, спечели седем златни медала на зимните X игри. Той спечели Big Air, спечели Slopestyle, спечели Superpipe. Той спечели, спечели още малко и след това спечели още малко само за пудинг.

Режисиран от Константин Папаниколау, „Tanner Hall Forever“ разказва историята на Танер, който се отклонява от свободния стил, за да влезе в Freeride World Tour – състезателната верига с пет спирки, в която скиорите се оценяват по способността им да се спускат през пресечени, неподготвени , терен.

Невероятен ход от някой, който никога досега не се е състезавал в състезания по фрийрайд, филмът изследва най-новата завладяваща глава от забележителната кариера на Танер – борба не само срещу остаряващото тяло, претърпяно от наранявания, но също и неговия ум и най-мрачните спомени от него минало.

„Tanner Hall Forever“ ще бъде достъпен за закупуване или наемане на 6 октомври 2020 г. Ако трейлърът трябва да премине, гледането му ще бъде задължително.

**********

През 2002 г. Tanner Hall е съосновател на Armada Skis със скиора Джей Пи Оклеър и фотографа Крис О’Конъл. Тези дни може да бъде намерен да къса за мястото на Armada Magic J.