Футбол , често се нарича "The Beautiful Game" или " Народът ' S Game " е името европейците дадоха на спорта те изобретил и американците наричат ​​футбол. Създаден през 19-ти век като отборен спорт в Англия , футболът е нараснал да се превърне в най -популярната зрител и участник спорта в цяла Европа и по света . Това е отчасти , защото Европейският футбол е лесно да се учи , неусложнена да играе и изисква много малко оборудване или expense.Things ви е нужно
Правоъгълна игралната повърхност , дълга от 100 до 130 ярда и приблизително два пъти по- широк
Два гола ( две мнения и нетно тегло за всяка )
22 играчи
един съдия в
Покажи повече инструкции

един европейски полета foootball често са по-големи , отколкото на САЩ по футбол полета.

създаде плосък равнопоставеност на трева или изкуствена трева повърхност. Поставете гол в центъра на всяка дълго край на полето. Пълният размер Европейския областта на 100-130 метра трябва да включва цели 24 фут широки и 8 фута висок . Ги изгради с две здрави мнения и прикачен мрежа. Създаване на по-прост поле на улицата или малък училищен двор , с няколко пръчки или тебешир марка да се очертае устата с вратаря .

2 Kicking е основното действие във футбола.

Настройте два отбора , всеки с 11 играчи . Създаване на един играч във всеки отбор , тъй като целта търга. Той е единственият играч, който може да използвате ръцете си , за да блокира футбол от въвеждане гол за отбора си ' ите .

3 Soccer топка

Преместете топката във всяка посока с помощта на краката и всяка част на тялото , с изключение на ръцете и дланите . Над 90 процента от играта ' и преминаване , дрибъл и стрелба се извършва с краката.

4

вкара най-много голове , колкото е възможно чрез поставяне на футбола в другия отбор ' ите цел. В същото време , всеки играч се бори да защити гол за отбора си ' ите , като блокира изстрела и открадна топката от другия отбор . Играйте две 45 - минутни полувремена . В европейския футбол , никога не спира часовника , дори по време на закъснения или наранявания .

Добави предварителна оценка ( обикновено 1-6 минути) в края на всяко шестмесечие , за да компенсира за нараняване или закъснение на играта време загубих .

5

Попитайте някой, който да рефер на мача , за да гледате , който миналата докосна топката, преди тя да излиза от границите и да призове фаула ( грубо бутане, блъскане , загуба на равновесие ) .