Брадфорд Сити 0-0 Шрусбъри Таун Оценки на играчите:Уоли впечатлява

Тото Нсиала направи някои големи пропуски – Chronklelive.co.uk

Ремито 0-0 на Брадфорд Сити с Шрусбъри Таун не може да се дължи на липсата на атака от двете страни; ето нашите оценки на играчите от играта.

Бантамите

Колин Дойл – отказа на Нолан от близко разстояние през второто полувреме, дори и да е имал късмет, че не е трябвало да се разтяга твърде много за някои от спасяванията. 6

Тони Макмеън – изви свободен удар над гредата през първото полувреме и направи едно или две добри доставки в началото. Не е най-бързият, но разумно звучи в защита. 7
Нат Найт-Пърсивал – обичайно е да се хвали централен защитник след чиста мрежа, но Найт-Пърсивал не успя да убеди напълно. Той изглежда като достатъчно мощен играч, но понякога изглеждаше склонен да се подхлъзне или да не се налага съвсем в опасна ситуация. 4
Матю Килгалон – доминираше над Стефан Пейн през по-голямата част от първото полувреме и спаси левия бек в един или два пъти. Помолен да върши работата на двама играчи на моменти. 8
Стивън Уорнок – няколко хубави луупинг кросове в началото, но липсата му на темпо и ловкост скоро се разкри. Човек би си помислил, че ще трябва да предложи нещо повече от лидерство и опит, за да остане част от тази страна. 3

Alex Gilliead – работи усилено и направи няколко добри засечки през първото полувреме, последвано от няколко хубави бягания в последните етапи. Крайният продукт все още изглежда малко ограничен; човек се чуди дали е по-подходящ за ролята на крило. 6
Калъм Гай – стремежът е налице, както видяхме, когато той задейства пресата, но е трудно да се види точно къде се вписва. Изглежда, че няма физическата сила, за да изпълнява ролята на задържане, и техническата финес, за да играе по-нататък. 4
Тимоти Диенг – през първото полувреме, физическото му присъствие анулира заплахата на Нолан и принуди Шрусбъри да извършва повечето от атаките си през широки зони. Не толкова силен след почивката и след червения картон се увеличи акцентът върху подаването напред, видяхме едно или две ограничения в играта му. 6
Тайрел Робинсън – изглеждаше по-уверен в изправянето на Болтън, след като пространството се отвори след червения картон. Въпреки това, когато той вкара топката широко при откъсване от първото полувреме, беше трудно да се избегне усещането, че предишните крила на Брадфорд може да са били по-продуктивни. 5

Чарли Уайк – работи усилено, за да притисне противниковите централни защитници и в този смисъл той се възползва от това, че халфът е по-близо до него, отколкото видяхме в Блекбърн. Можеше да използва присъствието си за още по-голям ефект, ако имаше малко по-добро обслужване. 5
Кай Брункер – постави се и вкара хубава топка към Робинсън в преходна атака през първото полувреме, спечелване на свободен удар в процеса. Въпреки че и той, и Уайк са толкова устремени да спечелят първата загубена топка, На Брадфорд понякога му липсваше нападател, който да събира фигурите. 6

Адам Чиксен (на 73) – стабилен и надежден ляв бек, но не е задължително някой да изплаши 10 мъже в заключителните етапи. 4
Омари Патрик (на 76) – малко допълнителна енергия, но не много повече – фактът, че Шей Маккартан остана на пейката, изглежда показателен. 5

Salop

Дийн Хендерсън – едно или две добри спасявания през първото полувреме. Изглежда, че е един от най-уверените вратари, които Шрусбъри е имал – въпреки че, както видяхме в крака за контузия, тази увереност от време на време може да бъде неуместна! 6

Джеймс Болтън – тактически дисциплиниран. Не предложи твърде голяма ширина поради естеството на състезанието, но старанието му в отбрана го накара да направи някои важни пропуски отзад. 5
Аристоте Нсиала – може би късметлия, че не беше изгонен за едно предизвикателство от първото полувреме, което подчертава случайния недостатък на мощната му защита от преден крак. Въпреки това, той също така направи някои жизненоважни пропуски в смела проява. 8
Мат Садлър – изглеждаше по-консервативен от Нсиала. Ако имаше битка, ако той беше склонен да вземе опцията за безопасно освобождаване, за да отстъпи територия, вместо да се опитват да спечелят дуела направо. 7
Омар Бекълс – глупавото му изпращане за втори жълто в часа развали иначе подреденото представяне. Хладнокръвието в владението, което видяхме от него в Акрингтън, изглежда помогна за изглаждането на прехода от централен бек към ляв бек. 4

Брин Морис – се бореше да се наложи в началото, но имаше заклинания по средата на играта, когато той натисна интелигентно, което един или двама от по-атакуващите му съотборници не бяха в състояние да направят. 5
Бен Годфри – не в най-добрата си защита през първото полувреме, когато позволи на своя човек да удари безплатно с глава от корнер в началото. Повиши контрола след интервала и се вкопчи за финала. 5

Шон Уоли – константа. Гледахме да играем с топката напред – както видяхме с възхитителен пас за първата част от шанса на Нолан – и винаги беше в движение след това, дори ако завършването му можеше да бъде по-добро. Дадох на Warnock ада. 8
Джон Нолан – липсата на физическа форма му пречеше на моменти през първото полувреме и можеше да се справи по-добре с няколко положения, но влиянието му за 15-минутно заклинание след интервала съвпадна с по-последователните атаки на Шрусбъри. Изглежда, когато играе добре, така и екипът. 6
Алекс Родман – показа проблясъци на това, което може да направи през първите 60 минути, със своите мощни бягания в централните зони. Качеството на неговата стрелба остави малко да се желае, преди последния половин час, който изискваше от него да следи половин око на свободната позиция на ляв бек, възпрепятства атакуващия му потенциал. 6

Стефан Пейн – не спечели твърде много от индивидуалните си битки, особено през първото полувреме, което беше проблематично предвид прекия характер на конкурса. Добър манекен за големия шанс на Нолан през второто полувреме, но бившият играч на Дувър имаше по-добри игри. 3

Карлтън Морис (на 63) – неговата упорита работа заема централните защитници, докато Салоп имаше 10 души, по този начин помага да се отложи продължителният натиск на Брадфорд до последните 10 минути. 6
Ленел Джон-Луис (на 81) – не получи подходящ шанс да покаже своите атакуващи качества. 5