Бирмингам 2-1 Бристол Сити Рейтинг на играчите:Великолепен Морисън

Бирмингам Сити спечели първите си три точки за сезона благодарение на леко случайната победа с 2-1 над Бристол Сити. Ето нашите оценки на играчите.

Бирмингам Сити

Дейвид Стокдейл – направи няколко ключови спасявания, за да задържи сините в играта. 7

Емилио Нсуе – трудно се справи с движението на Патерсън през първото полувреме, но направи някои положителни серии и се комбинира добре с Cotterill през последния половин час. 5
Майкъл Морисън – властен цяла вечер. Направих някои жизненоважни блокове, често да отрича Diedhou и беше основната причина Бристол Сити да не изчезна от полезрението до полувремето. 9
Марк Робъртс – направи някои нервни изчиствания през първото полувреме, но изглеждаше малко по-уверен след почивката. 6
Джонатан Граундс – превишаван през по-голямата част от първото полувреме и беше правилно изтеглен на интервала. 2

Дейвид Дейвис – трудно е да се каже дали отстраняването му на полувремето беше тактическо или въз основа на фитнес, но той изглеждаше загубен от дясната страна на халфовата линия. 2
Крейг Гарднър – преследваше сенки през първото полувреме, но представянето му се подобри, когато му беше назначена седяща роля зад двама борбени халфове. Получих гола и направи решаващ късен блок, за да откаже Diedhou. 6
Cheick N’Doye – изглеждаше като пиле без глава през първото полувреме, но когато имаше повече подкрепа около себе си, суровата му сила беше полезна от топката. 5
Жак Магома – показа проблясъци на способността си да пренася топката напред с темп, дори в тежко първо полувреме. На моменти излизаше от играта, но отбеляза впечатляващ самостоятелен гол, за да го спечели. 6

Че Адамс – травмата му затруднява живота на Бирмингам, които вече нямат възможности за атака. Все пак не е най-доброто му представяне. 4
Клейтън Доналдсън – няма недостиг на желание, но му липсва атлетизъм, за да оказва натиск върху защитниците, който имаше преди няколко сезона. 4

Пол Робинсън (на 45) – лидерските му качества помогнаха на Бирмингам за обрата през второто полувреме. Съдържа Елиасон, 17 години по-възрастен от него. 8
Майкел Кифтенбелд (на 45) – бързото му натискане на Пак беше ключът към нарушаването на ритъма на Бристол Сити. Съобщава се, че няма късмет да бъде изгонен. 8
Дейвид Котерил (на 60) – изглеждаше добре срещу клуба, който прекара известно време под наем през миналия сезон. Свърза се добре с Nsue и нямаше късмет да не хване Fielding неподготвен с импровизираното му усилие на далечни разстояния. 8

Бристол Сити

Франк Филдинг – получи малък шанс и с  двата гола и спаси мощен удар на близката греда през второто полувреме. Един нестабилен удар даде на Котерил възможност за далечно разстояние, но той се възстанови добре. 6

Eros Pisano – запази заглавие и направи едно или две плъзгащи се предизвикателства, но смъртта му можеше да бъде по-добра. 4
Бейли Райт – Направи няколко важни отклонения с глава, дори и през второто полувреме, той беше виновен, че даде топката. 6
Йенс Хегелер – нареди Доналдсън добре през първото полувреме, но започна да се бори, когато беше помолен за битка във въздуха. 5
Джо Брайън – един или два неуместни паса предизвикаха неприятности. Имаше повече тежест върху него да допринесе за напред през второто полувреме, когато халфовете пред него не можеха да намерят толкова много място. Имаше един удар от разстояние, който беше отразен отзад. 4

Кори Смит – направи простите неща добре през първото полувреме и даде шанс на Рийд след почивката. Добро изпълнение. 6
Marlon Pack – Управляваше шоуто през първото полувреме с неговото фино позициониране и обхват на пасове. Затворен по-бързо през второто полувреме от Н'Дой и Кифтенбелд, и в резултат на това неговото представяне пострада. 5

Джош Браунхил – изрязан отвътре, за да помогне за претоварване на централните зони и показа интелигентно позициониране. Може да е проследил Магома за победител по-добре, отколкото заместващия Елиасон. 7
Боби Рийд – отбеляза началото и се приближи в различни други случаи. Малко лек на моменти. 6
Джейми Патерсън – причини всякакви проблеми през първото полувреме с темпото и движението си, но намаля влиянието си след почивката. Свърши мръсната работа. 6

Famara Diedhou – осигурено добро движение и физически качества, но трябва да бъде по-клинично пред целта. 5

Калъм О’Дауда (на 67) – не беше подпомогнат от липсата на място, но изглеждаше неохотно да атакува поредицата. 4