Шрусбъри 1-0 Саутенд Оценки на играчите:Невероятни суми

Nsiala впечатлява – shrewsburytown.com

Шрусбъри Таун си осигури оцеляване в Лига 1 благодарение на победата с 1:0 над плейофа, преследвайки Саутенд – но как се оцениха играчите и от двата отбора?

Град Шрусбъри

Джейсън Леутвилер – тихо първо полувреме, но направи няколко добри спасявания през второто полувреме. 7

Джо Райли – подкрепи добре Уоли през първото полувреме. Малко плаха в защита през второто полувреме. 6
Аристоте Нсиала – Странно е да си помислиш, че може да изглежда необмислен във втора лига за Хартлпул, но играят толкова добре в дивизията по-горе. Може би той се възползва от повече защита в средата на терена. 9
Мат Садлър – не изглеждаше неуместно до Нсиала, въпреки че прекарва голяма част от кариерата си като ляв бек. 8
Джуниър Браун – имаше няколко добри момента през първото полувреме, когато натисна терена. По-малко комфортно в защита през второто полувреме, но вкара победния гол. 7

Абу Огого – не спря да бяга. Лесно е да се разбере защо феновете на Dagenham го оцениха толкова високо. 9
Райън Йейтс – солиден, макар и невзрачен. Подаде топката в опасна зона, която доведе до най-доброто начало на Саутенд в първото полувреме, но винаги слагай крак. 6

Шон Уоли – ключът към доминацията на Шрусбъри през първия половин час с бяганията му, които се нарязват отдясно. Издаде ъгъла за победителя на Браун. 7
Bryn Morris – свързана игра бързо в началото и работи усилено през цялото време. Неговото вземане на решения и финалната топка можеха да бъдат по-добри. 6
Алекс Родман – голяма част от играта на Шрусбъри в първото полувреме премина през отсрещния фланг, а второто полувреме беше за защита, вместо да атакува. Ограничено участие по малка собствена вина. 5

Стефан Пейн – Използва силата си, за да създаде проблеми през първото полувреме. Храни се с остатъци във втория и разбираемо загуби ярд от темпото. 6

Стивън Хъмфрис (на 79)
Гари Дийгън (на 79)

Саутенд Юнайтед

Кристиан Уолтън – направи няколко добри спасявания през първото полувреме. Лесно е да се разбере защо феновете на Лутън го оцениха. 8

Джейсън Деметриу – След спокоен първи половин час, той поддържаше добре атаките и винаги се бореше здраво. Вероятно изборът на крайната група. 7
Адам Томпсън – солидно представяне, винаги е гледал да атакува комплекти. 6
Антон Фердинанд – Умело владее и не направи твърде много грешки в защита, но понякога изглеждаше малко изтощен. 6
Джон Уайт – като застаряващ десен бек по размяна, той никога нямаше да осигури ширината за атака, необходима на Саутенд като ляв бек. 3

Уил Аткинсън – Лошо представяне, с изключение на някои лъскави комбинации с Деметриу в края на първото полувреме. 4
Майкъл Тимлин – бореше се да се наложи, особено през първия половин час. Подобрява се постепенно, но не може да доминира в халфовете по същия начин, по който можеше да го направи преди няколко години. 4
Райън Леонард – бавно представяне на фона на въпросителни знаци от лятното му заминаване. Дългите хвърляния можеше да са по-добри. 3
Стивън Маклафлин – Имаше един удар от първото полувреме, който беше отразен тясно широко, но използването му на топката остави много да се желае. 3

Саймън Кокс – Винаги държан върху топката в предните зони, но следващият му ход винаги беше настрани или назад. Не предостави качествата, които да накарат Садлър да се тревожи. 4
Нил Рейнджър – доминиран от Нсиала през голяма част от времето си на терена. Няколко опасни кадъра в началото на второто полувреме. 3

Джърмейн Макглашан (на 65) – няколко търсещи, диагонални бягания. Вероятно е трябвало да започне. 7