Fleetwood 0-0 Doncaster Player Ratings:Cool Cargill

Коул избра шансовете – zimbio.com

Деванте Коул имаше избора на шансовете, тъй като преследвачите на плейофите от Флийтууд Таун направиха равенство 0-0 със застрашените от изпадане Донкастър Роувърс в равностоен мач на Хайбъри. Ето нашите оценки на играчите от мача.

град Флийтууд

Алекс Кернс – рискува с първите си няколко удара и почти плати цената, след това може би отиде в другата крайност да продължи всеки път. От решаващо значение, въпреки че направи няколко добри спасявания, включително един от Marquis през второто полувреме. 7

Ashley Eastham – командваше през първото полувреме и направи едно или две важни заглавия в заден пост през второто, дори и да е бил принуден да се върне повече, отколкото би искал. 7
Cian Bolger – изглеждаше достатъчно силен, за да доминира физически през по-голямата част от мача – разкривайки магия от второ полувреме, когато се бореше да се доближи до Marquis – но достатъчно интелигентен, за да играе ефективно отзад. 7
Baily Cargill – имаше малко проблеми срещу Marquis и често търсеше приключенския проход над върха или в широки зони. Въпреки че не всички от тях излязоха, неговата дързост беше фактор за натиска на Fleetwood в първото полувреме. 8

Уес Бърнс – изглежда се е увеличил през последните няколко години. Справи се добре на десния бек, като се има предвид, че той е нападател по търговия, поставяне на добро центриране за ранния заден пост на Коул с глава. На моменти през второто полувреме вземането на решения можеше да е по-добро. 6
Джордж Глендън – свърши много мръсната работа през първото полувреме и беше разумно дисциплиниран, въпреки че той успя да излезе напред след 33-минутния огън извън наказателното поле. Не се задейства достатъчно бързо с топката през второто полувреме и беше заменен късно. 5
Кайл Демпси – ключът към впечатляващата игра на Донкастър през първото полувреме с неговите бягания и движение в правилния канал. По-малко влиятелен през второто полувреме, но все пак показваше проблясъци на това, което може да направи, създавайки шанс на Коул един към един. 6
Ейдън О’Нийл – това, което той предложи, ирония на съдбата, стана по-видим, когато вече не го предоставяше. Без да е експлозив при притежание, халфът даде на Кодс известен защитен баланс, който позволи на крилата и Демпси да изразят себе си. Когато напусна терена, околните изглеждаха по-сдържани. 7
Amari’i Bell – постоянна заплаха през първия половин час, но прекара твърде дълго през второто полувреме, заседнал в третата си защита, изплува само в неистов финал. Когато той натисна, той използва атлетизма си, за да принуди хвърляния и да върне Дони обратно. 5

Джорди Хивула – безкористен бегач в началото, когато е използвал правилния канал. Въпреки това стана по-тих и се бори да влезе в голмайсторски позиции, преди да бъде заменен от Ашли Хънтър. 3
Деванте Коул – с глава към вратаря рано, след това пропусна два шанса един към един от двете страни на интервала. Ако Коул беше в най-доброто си клинично състояние, Флийтууд можеше да е нагоре с два или три до края на часа. 3

Джак Соуърби (на 62) – липсваха защитните качества на О’Нийл и се справяше малко по-добре при владеене. 3
Ашли Хънтър (на 67) – притисна противниковите централни защитници до голяма степен в изолация, понякога изглеждаше като единственият играч на Fleetwood, който искаше да наложи проблема. 7
Маркус Швабл (на 82) – няколко прилични паса в широки зони. 6

Донкастър Роувърс

Ian Lawlor – направи лесни спирки от Демпси и Коул рано, след това се направи голям на няколко пъти, за да отложи последното един на един. 7

Джо Райт – виновен, че е оставил Коул да се освободи два пъти, но беше около твърдо. Направи едно важно изчистване, когато беше под натиск от Bell. 7
Анди Бътлър – неговият опит наистина излезе на преден план тук. Показа страхотни лидерски умения и обикновено беше мощен във въздуха. 8
Матийо Бодри – можеше да смени играта по-ефективно през първото полувреме и получи жълт картон след почивката, но защити близката си греда добре от центриране от фланг. 7

Мати Блеър – заседнал в собствената си половина през по-голямата част от първия период, но той игра с по-малко задръжки след почивката. Гневната му конфронтация с Уайтман късно изглежда го запали за заключителните етапи. 5
Джордан Хоутън – технически надарен играч лежи някъде там, но можеше да се справи с малко повече увереност, за да опита рисковите пасове. Рядко губеше позицията си и се радваше на положителен втори период. 6
Родни Конголо – виновен за твърде често преминаване настрани и може би падна твърде дълбоко през първото полувреме, преди да се наложи повече след почивката. Винаги защитаваше Райт, когато Блеър се избутваше нагоре, ако не е точно вдъхновяващо, производителност. 5
Хари Тофоло – с мъка на левия бек в началото и в края на първото полувреме, първоначално за кратко разменяйки местата си с Блеър. Откупи се леко през второто полувреме, когато се изкачи по-нагоре на терена. 4

Джеймс Копингър – само за 20-минутната магия от второто полувреме той успя да насочи топката в добри зони. Поради липсата му на темпо, той намери живота си труден през първото полувреме, когато съотборниците му седяха твърде дълбоко – и в заключителните етапи, когато видяхме състезание от край до край. Той ще има по-добри игри, когато обстоятелствата го благоприятстват. 3
Томи Роу – издържа подобни трудности като Копингър. Проблемът не беше толкова, че той не предложи нищо, но качествата, които той предостави – способност за преминаване и интелигентност – не отговаряха на това, което изискваше тактиката – темп и сила. 3
Джон Маркиз – анонимен през първото полувреме, но оживя във втория, когато халфовата линия се доближи до него. Тогава, той тормози защитниците и някак си набра допълнителен ярд темпо, принуждавайки добро спасяване от Кернс с яростен драйв. 5

Бенджамин Уайтман (на 82) – направи няколко добри бягания в опасни зони, но получи забавление, след като влезе в лошите книги на Блеър! 5