Прогнози за 1-ви кръг на ФА Къп:Може ли Барнет да нокаутира Блекбърн?

Блекбърн срещу Барнет

Повечето мачове от Лига 1 за Блекбърн Роувърс този сезон имат усещането за равенство за купата. Много от отборите от долната половина, прясно от четвъртото ниво, са се насладили на пътуване до Ewood Park, като страната на Тони Моубрей не винаги може да съответства на техния ентусиазъм и нива на енергия. Втора лига Барнет силно се нуждае от конкурентно представяне в този мач, за да изгради отново увереността, след като серия от 10 мача без победи ги доведе до спад от седмо на 21-во, извън зоната на падане при голова разлика. Старши треньорът Роси Иймс беше подложен на натиск, но неговият отбор игра добре в първенството на Брайтън през август и те вече победиха съперника от Лига 1 в Питърбъро този мандат. 1-1

Борем Ууд срещу Блекпул

Boreham Wood удължи своята непобедена серия от Националната лига до седем мача миналата седмица, но те можеха да намерят победител в своето равенство 2-2 с Бромли, ако съдийските решения бяха отминали. Този мач беше за разбиване на намерението на отбора да наруши играта им, но в този, те ще бъдат тези, които се надяват да развалят и разочароват. Носителят на ФА Къп от 1953 г. Блекпул е с две дивизии по-горе и, след загуба с 1-0 в Нортхемптън, която Гари Боуър смята за най-лошото представяне под него, самодоволството не трябва да влиза в игра. 0-2

Брадфорд срещу Честърфийлд

След като толкова често са били оркестратори на разстроена чаша, Брадфорд Сити бяха жертви на един миналия сезон, когато се разби в този кръг срещу Лига Втора Акрингтън Стенли. Имаше въпросителни знаци относно дълбочината на отряда на Стюарт Маккол, който се бори значително при отсъствието на ключови играчи като Тони Макмеън и Чарли Уайк. Следователно ротацията може да доведе до отваряне на живия нападател на Честърфийлд Кристиан Денис, който може да се похвали с петото най-добро съотношение на голове в минута във Втора лига. Spireites остават на дъното, но напредват в последните три мача, които са ги видели да натрупат четири точки. 1-2