Визуализация на FA Cup 1-ви кръг в петък вечер:може ли Хайд да предизвика разстройство?

Хайд Юнайтед срещу МК Донс

MK Dons може да седи 82 места над своите домакини, но няма да изпитват никакво чувство на самодоволство, когато пътуват до Юен Фийлдс. Отборът на Роби Нийлсън се представя по-слабо на 16-то място в Лига 1, след като взеха само пет точки от последните си шест мача, допусна 13 пъти. Те се изправят срещу екип на Hyde United, който спечели предишните им три мача в Evo-Stik Northern Premier League Division One North, отбеляза 13 гола. Разностранният нападател Том Прат създава всякакви проблеми и ще бъде пълен с увереност, след като наскоро направи хеттрик срещу Бригхаус Таун. С предимство у дома и шума на телевизионна игра, Хората на Дарън Кели може да наложат повторение. 2-2

Порт Вейл срещу Оксфорд Юнайтед

След като прекарал голяма част от мениджърската си кариера в нелигата, Нийл Аспин ще признае важността на доброто представяне на ФА Къп за клубове извън шампионата. Пеп Клотет, с по-континентален произход, може да не са били изложени на магията на това състезание. Той беше помощник мениджър миналия мандат в Лийдс, които направиха големи промени за равенството си в четвъртия кръг в Sutton United. С уволнението на Том Поуп и домашните фенове, обединени зад своята клубна легенда начело, инерцията може да бъде с Valiants. 2-1

Нотс Каунти срещу Бристол Роувърс

Джон Стед наскоро стигна до четвъртфиналите на това състезание с Брадфорд Сити и сега се надява на още един успешен сезон в Нотс Каунти. Или той, или Шола Амеоби може да си починат в петък вечер със свраките в очите на повишение от Лига Втора, но с Джонатан Форте, предлагащ различен вариант, Кевин Нолан има отбор със сила в резерв. Неговият отбор отбеляза 28 гола в 16 и води в дивизията си, докато Бристол Роувърс отбеляза три по-малко в същия брой мачове, все пак седи на 13-то място. Gasheads са енергични, атакуваща страна, която може да бъде страхотна за гледане в техния ден и ако Рори Гафни и Лиъм Серкомб започнат, може да са трудни за спиране. 1-3