Уулвс 1-0 Милуол Рейтинг на играчите:Super Saiss

Диого Джота празнува крещящ – wolves.co.uk

Зашеметяващият удар на Диого Жота от първото полувреме възнагради контролираното представяне на Уулвс с победа с 1-0 над Милуол. Ето нашите оценки на играчите.

Уулвърхемптън Уондърърс

Джон Руди – тества повече в петте минути време за контузия в края, отколкото беше за 90 минути нормално време. Бъдете нащрек, за да откажете Ониединма и Уилямс. 7

Дани Бат – командва във въздуха през цялото време и изглежда е прегърнал стила на Санто да играе отзад. 8
Конър Коуди – направи няколко отлични прехващания и даде тон за контролирано представяне с няколко добри паса отзад. 9
Родерик Миранда – няколко нервни момента в началото и края на играта, но в продължение на 80 минути той изглеждаше тихо ефективен. 7

Мат Дохърти – пълен с бягане и се припокриваше добре в ранните етапи. Дали техническите му способности са доста на нивото, което Санто иска в дългосрочен план, остава да видим. 6
Рубен Невес – има първото докосване на балерина. Някои от пасовете му преминават към крилата, особено през първото полувреме, би подхождал на финал на Шампионска лига. 8
Ромен Саис – предложи подобно техническо майсторство на Невес, но също така беше агресивен към втори топки и също така управляваше извън владението. 9
Рубен Винагре – нестабилен в защита в началните моменти, но за щастие, това беше типът мач, който беше съобразен с неговите силни страни. Показа отлично първо докосване, което му позволи да контролира пасовете на Кросфийлд и да създава пространство за другите. 7

Бен Маршал - в Блекбърн, той беше най-ефективен, като сечеше отляво в десния си крак. Започвайки отдясно, му беше по-трудно да повлияе на производството, удари един изстрел право в Арчър. 5
Лео Бонатини – малко добро движение и задържа топката добре за други играчи, но не осигуряваше безмилостния инстинкт, който може да искате от нападател. Отречен от Арчър един на един. 6
Диого Жота – отбеляза прекрасен самостоятелен гол и показа много умение и усет, които хванаха въображението на верните домакини. 8

Bright Enobakhare (на 59) – изглеждаше оживено и винаги предлагаше заплахата да тича отзад. 6
Alfred N’Diaye (на 77) – без излишни излишни неща, но бързо изведе топката в широките зони. 6
Иван Кавалейро (на 87)

Милуол

Джордан Арчър – се справи много добре. Победен от страхотен гол и направи серия от спасявания след това, дори ако се очакваше да направи. 8

Стивън Маклафлин – по-добре да защитава центрове от противоположния фланг, отколкото от своя собствен. Няколко добри удари с глава в защита, но беше разположен твърде близо до централните защитници, когато топките влязоха от негова страна. 5
Байрън Уебстър – получи жълт картон при първия гол и беше виновен, че бързаше твърде много за гола, но защитаваше добре наказателното поле през цялото време, като се има предвид големият натиск, пред който беше изправен. 7
Шон Хътчинсън – може би късметлия да не допусне дузпа с нападение от второ полувреме, но иначе беше солидна. 6
Джеймс Мередит – трудно се справи с дясната страна на Уулвс в началото и страдаше от умора през второто полувреме. Изпълнението на Мередит, Най-постоянният ляв бек на Лига 1 през последните години, обобщава разликата между дивизиите. 3

Джед Уолъс – направи няколко добри бягания извън топката и може би беше най-яркият играч на Милуол през първото полувреме. Трябваше да играе по-предпазлива роля след червения картон и влиянието му беше ограничено. 5
Шон Уилямс – превишаване през голяма част от първото полувреме и доставките му от дълбоко не бяха от качеството, което видяхме миналия сезон. Принудително спасяване от Ruddy с неговите дългосрочни усилия в добавеното време. 3
Джордж Савил - играе срещу стария си клуб като Уолъс, но му липсваха физическата сила и дисциплина, за да играе в двоен пивот. Силните му страни бяха по-очевидни, когато Милуол владееше топката в противниковата половина - което не се случваше твърде често. 4
Ейдън О’Брайън – нападател от Лига 1, играещ на лявото крило в Чемпиъншип. Беше ясно, че способността му за преминаване е ограничена и докато се връщаше от време на време, той погледна риба от водата преди лудния си червен картон. 3

Лий Грегъри – не притискаше защитниците със същото удоволствие, което видяхме от него в Лига 1. Когато се върна в халфовата линия, той изглеждаше изгубен. 2
Стив Морисън - на 34, той нямаше енергията да затвори сам трима централни защитници за 90 минути. По-влиятелен в контузията, когато имаше подкрепа. 3