Уулвс 1-2 Бирмингам Рейтинг на играчите:Дейвис преследва Молине

Гарднър и Дейвис празнуват второто място на Блус

Головете на Майкел Кифтенбелд и Дейвид Дейвис доведоха до победата на Бирмингам с 2-1 при гостуването на техните съперници от Уест Мидланд, Уулвърхемптън Уондърърс. Но как се оцениха играчите от двата отбора?

Уулвърхемптън Уондърърс

Карл Икеме – прехвърли топката за откривател на Кифтенбелд. Допускането от може би единствените два изстрела към целта не се отразява добре. 2

Конър Коуди – като централен полузащитник по професия, Коуди не изглеждаше удобно. Работеше усилено, но разпределението му беше лошо. 4
Дани Бат – се бореше да овладее Адамс и можеше да се справи по-добре с два удара с глава от сета на Прайс. 3
Ричард Стърман – доминира над Адамс през първите 20 минути, като атакува топката рано. след това, централният защитник не направи малко, за да оправдае вярата на Ламбърт в него пред Кортни Хауз. 4
Мат Дохърти – изглеждаше муден и взе лоши решения при владеене. И двата гола на Бирмингам дойдоха от игра по негова страна. 2

Джак Прайс – някои прилични доставки на комплект, но твърде предсказуемо притежание. Трудолюбив, но ограничен търговец отстрани. 4
Джордж Савил – едно-две добри прикрития бяха единствените неща, които той предложи на застоялия халф на Уулвс. Правилно свалени на почивката. 2

Helder Costa – имаше много място в началото, от което не успя да се възползва. По-натоварен през второто полувреме и създаде две положения за Дико, един от които води до целта. 7
Дейв Едуардс – липсваше темпо, но не му помогнаха съотборници, които нямаха изобретението, за да изберат добрите бягания, които той направи. 4
Андреас Вайман – анонимен навсякъде. Всички бързи изблици бяха отменени чрез разточително пресичане или стрелба – не че и двете бяха различими. 2
Йон Дади Бьодварссон – изхрани се с изрезки през първото полувреме, но работи усилено и спечели свободни удари. Тогава повече му подхождаше да бъде безкористният бегач, отколкото през второто полувреме, когато неговата задача беше да осигури финалните щрихи, който не можеше да осигури. 5

Нуха Дико (на 45) – осигури суровото темпо и силата за разтягане на защитата на гостите. Ударът му с глава отблизо наложи добро спасяване на Кушчак преди гола му. Изненадващо е, че Ламбърт не направи повече смени. 7

Бирмингам Сити

Tomasz Kuszczak – непроверен през първото полувреме поради липса на качество на противника. Направих няколко добри спирания след почивката. 6

Джош Дакрес-Когли – като атакуващ десен бек по размяна, естествено в началото изглеждаше докосване наивно и получи резервация. Прерасна в ролята при трудни обстоятелства. 6
Райън Шотън – понякога принудително влизаше в широки зони през първото полувреме и получаваше жълт картон. Направиха няколко добри удара с глава в защита след почивката. 7
Пол Робинсън – застана на позиция в защита и беше добре защитен преди интервала, но второто му полувреме изгонване позволи на Уулвс да се върнат. 4

Emilio Nsue – видя удара му от близко разстояние, отразен назад през първото полувреме. Имах хубави моменти, но и лошите, давайки топката за вратата на Уулвс. Преместен вътре повече от необходимото с четирима централни халфове на терена. 5
Робърт Теше – стабилно присъствие в халфовата линия. Показа малко подновена дисциплина в играта си, въпреки че стрелбата му от далечни разстояния е по-добра. 6
Майкел Кифтенбелд – очакваше всичко, включително разливането на вратаря за отварачката. 8
Cheick Keita – няколко хубави докосвания и изглеждаше по-добре в защита от обикновено. Допринесе повече за напред в предишни игри, но по-проницателният му подход този път гарантира, че всякакви авантюри няма да попречат на отбраната. 7

Крейг Гарднър – показа лидерство, за да изведе играчите на храна, след това ги насърчаваше, докато напускаше терена. Участва в по-добрата атака на Бирмингам и може да бъде ключова фигура през следващите седмици. 7
Дейвид Дейвис – взе гола си добре и се бори за всичко в средата на терена. Изглежда, че изпитва удоволствие да се изправи пред старите си работодатели. 8
Че Адамс – работи усилено в изолация. Като помощен нападател с ограничена подкрепа в отбор, който игра второто полувреме с 10 души, той не изглеждаше неуместно – но не беше достатъчно ангажиран, за да гарантира оценка над стандарта. 5

Кристиан Биелик (на 55) – превъзходно разположен в централния бек. Направих някои важни блокове, въпреки че получих лек удар. 8