Милуол 2-0 Бирмингам Оценки на играчите:Уолъс впечатлява

Морисън и Уолъс празнуват – bbc.co.uk

Автогол на Максим Колин и удар на Райън Тънниклиф помогнаха на Милуол да спечели заслужена победа с 2:0 над Бирмингам в събота вечерта. Ето нашите оценки на играчите от играта.

Милуол

Джордан Арчър – непроверен през по-голямата част от играта, но е малко вероятно да загуби мястото си поради лоялността на Харис към стопера, който започна плейофните игри въпреки призивите му да бъде отстранен. 6

Конър Маклафлин - добър във въздуха, изглеждаше уравновесен на топката и умел с двата крака. Изглежда, че се приспособява безпроблемно към това ниво, след като впечатлява в Лига 1 с Fleetwood. 8
Шон Хътчинсън – защитаваше се мъжествено през цялото време и не се свени да постави тялото си на линия, за да предотврати опасността моментално. Не е изненадващо, че защитната форма на Милуол се повиши миналия сезон, когато се завърна от контузия. 7
Джейк Купър - изглеждаше силен, използвайки височината си, за да отблъсне високи топки в собствената си кутия и да причини проблеми на противника. Неговият нокдаун в 17-та минута доведе до може би най-добрия шанс на Милуол през полувремето. 8
Джеймс Мередит – безкористно изпълнение. Без излишни притежания, но звучат в защита срещу Адамс и направиха няколко добри ръна напред през второто полувреме, прехвърляне на топката бързо. 7

Джед Уолъс – влизаше зад Grounds повече от един път и беше оживен през цялото време, често търсят да изберат Морисън в кутията. 9
Джордж Савил – има качества на фигурата, които не се различават от Шон Уилямс и използва топката добре, особено през второто полувреме. 8
Ryan Tunnicliffe – относително тих през първото полувреме, но нарасна влиянието си след почивката, отбелязва първия си гол за лъвовете в 76-та минута с отбит удар. 7
Ейдън О’Брайън – пропусна един от по-добрите шансове на Милуол през първото полувреме, прехвърляне на топката в 17-та минута, след като Купър събори свободния удар на Савил. Кени Джакет е казвал в миналото, че е повече нападател, отколкото крило, но тук изглеждаше като у дома си. 7

Стив Морисън – неговото лидерство и въздушно майсторство бяха там, за да видят всички. Малко по-мобилен, отколкото може да се очаква, че ветеранът е целеви мъж и направи силен пробег, който доведе до откриването, моменти през второто полувреме. 9
Лий Грегъри - хлапак, неуморим нападател, който комплиментира качествата на Морисън. Може би беше малко по-безмилостен през първото полувреме, но Милуол също може да не е създал толкова много шансове, ако не беше скоростта на работа на техните предни две. 7

Шейн Фъргюсън (на 69) – ширококракият с левия крак влезе вдясно и се представи дисциплинирано срещу стария си клуб.
Том Елиът (на 74) - винаги изглеждаше оживен, неговото бягане и удар две минути след като дойде и доведе до втория гол.
Тони Крейг (на 90+2)

Бирмингам Сити

Томаш Кушчак – не успя да спаси сините, когато имаха нужда от него и отпадна значително като вратар през последните 10 месеца. 4

Максим Колин – обърна топката в собствената си мрежа в началото на второто полувреме. Направи едно откъсване, което доведе до кръстосване на Магома, което на косъм убягна на Vassell, но той имаше способността да направи повече от това. 3
Майкъл Морисън – може да защити близката си греда по-командващо за първия гол и понякога му беше трудно да се доближи до Грегъри. Въпреки това, той също така изчистваше линиите си в много случаи и не беше помогнал от разкъсаната халфова линия пред него. 5
Марк Робъртс – издържа три нестабилни момента през първите 20 минути, което се отрази на самочувствието му. Не е задължително основният виновник за нито един от допуснатите голове, все пак. 4
Джонатан Граундс – никога не се е сблъсквал истински с Уолъс, който разкри липсата му на темпо и храброст. Grounds никога не предлага много за напред, така че когато не се защитава добре е трудно да се види какво предлага. 2

Дейвид Дейвис – проследи с желание и изигра преходна топка за шанса на Васъл, но иначе използването му на топката можеше да е по-добро. Много енергия, но трябва да покаже повече тактическа осведоменост. 4
Maikel Kieftenbeld – не знае кога да натисне за топката и кога да остане назад, често се хващат в две мисли, за да позволят на Милуол място отзад. 2

Жак Магома – може би най-живият играч на Бирмингам през първото полувреме, но му липсваше продуктът, който да върви с него, вкара едно центриране за Васъл в 41-та минута. Винаги готови да проследите бързо назад, но беше по-малко ефективен при предизвикателството за топката във второстепенните фази на играта. 4
Cheikh N’Doye – планът беше той да наложи своята физика високо на терена, но той нямаше съвсем темпото и пъргавината да притисне опонентите си. Сините се нуждаят от по-естествено атакуващ играч в средата на терена, за да спечелят малко територия и владение по-нагоре на терена. 2
Че Адамс – анонимен за 77-те минути, в които беше на терена, във и извън притежание. Несъмнено е талант, но трябва да покаже повече от това, което може да направи в плашеща среда. Вила следващата седмица… 2

Isaac Vassell - имаше най-добрия шанс за сините точно преди почивката, но не можа да се ориентира точно от тесен ъгъл и го плъзга широко. Когато направи спринт, той го направи със скорост на възли, но не го правеше достатъчно често, за да помогне на отбора да се наложи още повече. 4

Джота (на 63) – ранни дни, но се страхува, че може да страда от игра с по-ограничени в техническо отношение играчи, отколкото в Брентфорд. 3
Лукаш Юткевич (на 70) – обикновено предлага физическо присъствие от резервната скамейка, но тук, той нямаше услуга поради ефективността, с която Милуол запази владението. 5
Джереми Бога (на 77) – показа повече драйв, спешност и талант за 13 минути, отколкото Адамс за 77. Може би направи достатъчно, за да започне дербито. 7