Уолсол 1-2 Ротеръм Юнайтед Оценки на играчите:Въздействието на Мур

Топката отбеляза победителя – blackpoolgazette.co.uk

Победителят на Дейвид Бол във второто полувреме даде на Ротеръм Юнайтед победа с 2-1 срещу Уолсол, след като Джо Едуардс отмени откриването на Семи Аджайи в първата минута за гостите. Ето нашите оценки на играчите за заслужена победа като гост.

Садлерите

Марк Гилеспи – неговото разпределение остави много да се желае и може би е било по-повелително и за двата гола. 3

Ники Девлин – много хубав пас от кръстосване към Лийхи в натрупването на изравнителен гол. Подозрително позициониране в един или два случая. 4
Кори Робъртс - изглеждаше малко плах на моменти, което е разбираемо предвид относителната му липса на опит на това ниво. Имаше нужда от твърде много подкрепа от халфовата линия. 3
Джон Гътри – понякога спасяван от Чембърс и Едуардс и използването на топката можеше да бъде по-добро. Добре направи, че отложи Мур за удара му отзад, но това беше труден следобед за него. 4
Люк Лийхи – вкара отлично центриране с десен крак за изравняване. Прекара голяма част от първото полувреме, заседнал в третата си защита, когато може би трябваше да е по-нагоре на терена, въпреки че можеше да допринесе повече, когато Уолсол имаше нужда от гол през последния половин час. 5

Зели Исмаил – може би най-живият изпълнител на домакините. Победете крайния защитник, за да създадете големия шанс на Джаксън, въпреки че можеше да атакува по-често, вместо да се реже вътре, както правеше през първото полувреме. 6
Адам Чембърс - свърши добра работа на покриване в третата отбранителна част и това беше от съществено значение за защитата на двамата централни защитници, но спадащите му крака на 37 означаваше, че не можеше да поддържа натиск по-високо на терена. Този проблем може да попречи на неговите съотборници да влязат в правилните зони. 3
Джо Едуардс - може би най-добрият играч на Уолсол през първото полувреме, изпълнява защитните си задължения, докато влиза в голмайсторските позиции. Той направи последното за изравнителен гол, за да отбележи вкъщи в 12 минути, преди да направим категорична снимка малко след това, която беше направо в Родак. 5
Кирон Морис – един или два момента на ярко движение, комбинирайки с Oztumer за откриване отзад веднъж през първото полувреме. Следобедът му обаче в крайна сметка липсваше продукт и правилно беше прекъснат на часовата марка. 3

Ерхун Озтумер – изглеждаше заплаха на моменти през първото полувреме, когато Уолсол игра на крак и имаше бегачи от двете му страни, но липсата на темпо и сила му пречеше, когато беше в изолация. Трябваше да отбележи с левия си крак в страничната мрежа в 40-та минута. 4
Даниел Агией – през по-голямата част от първото полувреме, Уолсол може би надценява атлетизма си, погрешно смятайки, че може сам да надвие двамата централни защитници, когато топката е с копит неясно в негова посока. Изигра добър пас в Oztumer за този голям шанс точно преди почивката, но в друг случай, той се подхлъзна в решаващия момент. 3

Maz Kouhyar (на 61) – лявото му партньорство с Leahy не се осъществи съвсем през последния половин час. 4
Симеон Джаксън (на 68) – за кратко заети централните защитници и вероятно можеше да вкара гол от близко разстояние малко след като влезе, но влиянието му върху играта не беше дълготрайно или показателно. 6
Мич Кандлин (на 85)

Семейство Милър

Марек Родак – успя да спаси от Джаксън през второто полувреме от упор и свърши цялата работа с хляб и масло, която се изискваше от него. Не можеше да направи твърде много за целта. 7

Джош Емануел – не се придвижи много напред, но изигра роля в победителя с доброто си центриране към задната греда и запази мълчание на Морис след това по-късно Kouhyar. 7
Уил Волкс – не изглеждаше неуместно, въпреки че халфът започна едва третия си мач като централен защитник за Ротъръм. Преместен в по-естествена позиция, когато Wood влезе. 7
Semi Ajayi – заби вратаря в рамките на минута след началния удар и със сигурност представляваше заплаха в полето на противника. Преди това беше виновен за прекомерна игра в грешни зони, но това не беше доказателство тук. 8
Джо Маток – един или два момента в преходните фази, когато Уилямс възстанови позицията на ляв бек по-бързо от него. Това не е идеално, като се има предвид, че Mattock не предложи твърде много занапред. Картиран късно заради циничен фаул на Исмаил. 5

Антъни Форд – имаше моменти при завръщането си в Черната страна. Принудително спасяване от Гилеспи с неговата фирма, свободен удар под стегнат ъгъл в 36-ата минута и прилични бягания отдясно, без да е постоянно влияние. 6
Лий Фреклингтън – направи хеттрик срещу Седдърс в обратната среща, но единственият му удар в този случай беше отразен назад в 41-та минута. Водеше се сравнително добре в халфовата линия. 6
Ричи Тауел – свърши голяма част от мръсната работа, разбиване на атаки. Това не беше най-технически изисканото представяне в света – първият му полуудар, който за малко не изпадна в корнер – но бившият футболист на Брайтън даде на своя страна база, от която да гради. 7
Райън Уилямс – старанието му в защита привлече вниманието през първото полувреме повече от приноса му в атака, но той нарасна влиянието си след почивката. Вкарайте добра топка за удар с глава на Мур отзад и, но за Гилеспи, той можеше да спаси играта при отцепен ход в заключителните етапи. 7

Джери Йейтс – притиснат отпред с типична енергия, но не представляваше голяма заплаха за гол. Отстранен на полувремето. 5
Дейвид Бол – ключът към впечатляващия старт на Ротеръм, изстрелване на Ajayi за откривател след минута, малко след като видя собствения си удар блокиран. Избледня за заклинание, но оживя отново през второто полувреме, подтикване към дома на победителя от близко разстояние точно преди часа. 8

Кийфър Мур (на 45) – окупира централните защитници по-добре от Йейтс и предостави истинска въздушна заплаха. Видяхме това с неговата заглавка на задната стойка, която намери страничната мрежа, преди да събори кръста на Емануел, за да може Бол да се прибере. 9
Ричард Ууд (на 63) – неговите организационни качества излязоха на преден план в последните етапи. 8