Рочдейл 2-0 Питърбъро Юнайтед Рейтинг на играчите:впечатляващ Ратбоун

В 500-ия мач на Кийт Хил, отговарящ за Рочдейл, неговият отбор заслужено победи Питърбъро Юнайтед с 2:0 в събота следобед благодарение на голове на Калвин Андрю и Калъм Кемпс. Ето нашите оценки на играчите.

Рочдейл

Джош Лилис – не беше натоварен много за чистия си лист, въпреки че той отрече Мадисън на 25 минути, след това спрете опитомените усилия на Милър близо до гредата в началото на второто полувреме. 7

Харисън МакГахи – агресивно изпълнение, в което той рядко се колебаеше да затвори своя човек рано. На това доказателство, виждаме най-доброто от него в защита от трима. 8
Донерван Даниелс – въпреки че не направи никакви явни или скъпи грешки, той наистина сбърка странния удар с глава и подаването му беше малко прекалено амбициозно на моменти, което предполага, че има неща, върху които да се работи. 6
Джим МакНълти – отхвърли заплахата, отправена от Лойд на моменти през първото полувреме и никога не позволи на нападателите да го преодолеят през второто. Показа допълнителна признателност към феновете на пълен работен ден. 7

Джо Рафърти – постави няколко отлични центрирания в началото и продължи напред по желание, дори в последните етапи на второто полувреме, когато Дейл имаше преднина от два гола за защита. 8
Калъм Кампс – осигури баланса през първото полувреме, който позволи на крилата да се изтласкат нагоре, въпреки че неговият момент дойде в 37-та минута, когато той грабна втория гол с впечатляващ свободен удар. Наслаждавах се на един или два момента на откъсване през второто полувреме. 8
Оливър Ратбоун –  отлично отдадено изпълнение. Винаги покриваше левия канал, когато Бъни буташе нагоре и никога не се срамуваше да участва във физическата страна на играта, дори ако това означаваше раздаване на странния свободен удар през второто полувреме. Рочдейл ще има нужда от подобни дисплеи от него, ако искат да се измъкнат от неприятности. 9
Джо Бъни – показа огромна енергия, за да продължи напред и можеше да направи повече от едно или две отваряния в задната греда. Виновен, че остави твърде много място след себе си през първото полувреме. 7

Иън Хендерсън – не е непременно главен архитект зад преднината от два гола на почивката. Имаше по-добри дебюти на Дейл през второто полувреме, но не успя да получи своите ботуши. 5
Matt Done – показа добро движение в широки зони в началото, но денят му беше съкратен седем минути поради контузия. 5
Калвин Андрю - има по-малко темпо от нападателите на Питърбъро, но той компенсира това, като държеше топката безкористно и работеше усилено за отбора. Създаден момент с възвишено техническо качество с впечатляващо първо докосване преди изстрелване в отварача на 33 минути. Избледнява малко в последните етапи, тъй като естеството на представянето на Дейл не му подхождаше съвсем. 7

Jordan Slew (на 7) – спечели редица свободни удара благодарение на присъствието си и добър контрол отблизо. Не точно бавно, но нямаше експлозивно темпо в шкафчето си, което може да обясни защо той беше свален, тъй като играта се разтегли. 7
Мати Гилам (на 60) – желаещ бегач, но малко суров по отношение на преминаването му, което е разбираемо предвид относителната му неопитност на това ниво. 5
Kgosi Ntlhe (на 74) – добави много темпо и енергия срещу стария си клуб в последните етапи – подобни качества на Bunney, човекът, когото замени на фланг-бека. 6

Питърбъро Юнайтед

Конър О’Мали – лоша игра. Може би отчасти по вина за първия гол, но определено съм виновен за втория, с твърдия свободен удар на Кампс, ударен право в него. 2

Лео Да Силва Лопес – направи няколко добри серии през второто полувреме и центрира за шанса на Милър, може би най-доброто начало, което всеки гостуващ играч създаде цялата игра. 5
Стивън Тейлър - той нямаше ужасна игра, но човек може да постави под въпрос способността му да потушава опасността при източника. Не толкова атлетичен, колкото беше преди. 5
Джак Болдуин – твърде бавен за затваряне, особено когато нападателите на Рочдейл влязоха зад крайния защитник. Трябва да се натрупа и да бъде по-възприемчив към опасностите. 3
Андрю Хюз – трудно се справи с комбинацията на Рафърти и Андрю в началото и не предложи необходимата ширина, за да компенсира. 3

Джърмейн Андерсън – странно прилично бягане, но в крайна сметка, той ласкаеше да измами. Грант Маккан не беше доволен, с халфа един от тримата мъже, изтеглени на почивката. 4
Антъни Грант – достатъчно приличен през първия половин час, но се бореше да спре отцепването на домакините в последните етапи. Появи се нещо като странично преминаващ търговец. 4
Майкъл Даути – изтеглен след много лошо първо полувреме, в което падна твърде дълбоко. Не мач, който би искал да запомни. 2

Маркъс Мадисън – показа проблясъци на това, което може да направи през първото полувреме, но не можеше да се ожени за отличния си дрибъл с разбиране какво правят съотборниците му. 5
Джак Мариот – имаше скорост на краката, но не и скорост на мисълта. Често на различни дължини на вълната на играча, който подава топката. 3
Дани Лойд – имаше няколко оживени моменти и имаше много темпо, но никога не тестваше вратаря. Рядко се свързва ефективно с Marriott и Maddison. 4

Рики Милър (на 45) – рядко му се дава място да покаже какво може, но често стреля от нереалистични позиции и се опитваше да направи твърде много в своите. Принудително спасяване от Лилис на близката греда в началото на второто полувреме. 4
Идрис Кану (на 45) – не осигури никакви качествени доставки и не успя да тества вратаря. На това доказателство, повечето биха предпочели да имат моторна лодка, отколкото Кану... 3
Крис Форестър (на 45) – някои прилични докосвания в началото на второто полувреме и късен удар от разстояние, което наложи спасяване от Лилис. Вероятно трябва да се използва по-нататък. 5