Шефилд Юнайтед 1-2 Бристол Сити Рейтинг на играчите:Брилянтен Башам

Победителят на Флинт го прави вторият голмайстор на Бристол Сити с 6 гола... той е централен защитник - bbc.co.uk

В една завладяваща игра, която поднесе хубава реклама на шампионата по футбол, Победителят на Адън Флинт в контузията даде на Бристол Сити драматична победа с 2-1 срещу колегите си от Шефилд Юнайтед. Ето нашите оценки на играчите от играта.

Остриетата

Саймън Мур – трудно е да го обвинявам твърде много за откривателя, което беше хубава стачка, но можеше да стане по-голям за победителя на Флинт. На това доказателство, дебатът дали да започне Мур или Блекман ще остане. 3

Крис Башам – по ирония на съдбата, от централния защитник той направи вид смел, атакуващи бягания, които човек можеше да очаква от Балдок, когото за кратко беше заменил като десния бек през последните няколко мача. Показа своята гъвкавост, като попълни в средата на терена след червения картон и Блейдс пропуснаха защитните му качества, след като той излезе. Пълно изпълнение. 8
Ричард Стиърман – най-дисциплинираният централен защитник от тримата направи няколко добри удара с глава в защита през първото полувреме и имаше малко проблеми срещу Рийд. Въпреки че беше хванат да гледа топката за победителя, което изглежда изненадващо, като се има предвид опита на 30-годишния на това ниво. 5
Джак О’Конъл – не се покри в слава с позиционирането си за нито един от головете, което ще разочарова Уайлдър, като се има предвид, че иначе съзнанието му за отбрана рядко се разглеждаше внимателно от Робинс. Не направих толкова много атакуващи бягания, както обикновено, или. 3

Джордж Балдок – винаги готов да върви напред. Не беше особено експлозивен в притежанието през първото полувреме, но видяхме повече от това на какво е способен на топката в този 15-минутен период на доминация след почивката. Добре дошло завръщане. 7
Джон Флек – избра един или два добри паса, за да намери Кларк, включително асистенция за изравняване, но вечерта му беше съсипана изцяло от много лошото му предизвикателство към Кори Смит, което доведе до червен картон. Уволнението на шотландеца промени играта. 1
Марк Дъфи – комбинира се добре със Стивънс и се доближава по много поводи. В началото на второто полувреме, той се свърза повече с Балдок, след като се отклони надясно, от която позиция удари гредата с усилие за къдрене. Постоянна заплаха и голям лош късмет да не отбележим. 8
Джон Лундстрам – държеше добре топката и, без да играя толкова холивудски топки като Флек, удари няколко подредени пасове в широки зони. Може просто да печелите увереност от последователното провеждане на игри на това ниво. 7
Енда Стивънс – създаде проблеми и спечели свободни удари с бяганията си отляво през първото полувреме, но изглеждаше по-сдържан след интервала. Можеше да беше по-бързо да забележим бягането на Флинт за победител, въпреки че другите поемат по-голяма отговорност. 5

Леон Кларк – работи усилено и с желание държеше топката за други играчи, взе добре изравнителя малко след полувремето. Понякога липсваше темп, за да се използват пропуски отзад, когато защитата на Бристол Сити изглеждаше уязвима. 6
Били Шарп – удари два пъти дограмата в двуминутния период на първото полувреме и удари Бейкър в лицето с отбит удар малко след почивката. Като Кларк обаче, той не показа много темпо. 5

Дейвид Брукс (на 77) – естествено много обещаващ атакуващ играч, който може би нямаше защитното ноу-хау, необходимо за случая. 4
Клейтън Доналдсън (на 80) – не толкова бърз, колкото беше преди две или три години. Блейдс биха могли да направят с нападател, който предлага нещо различно на Кларк и Шарп. 4
Самир Карутърс (на 86) – направи едно бягане с разрушаване на белите дробове, но му липсваше осъзнаване, както да избере Кларк с нивото на точките, така и да се върне обратно в защитната си позиция, когато е необходимо. 2

Робинс

Франк Филдинг – се наслади на отлично първо полувреме, отричайки Шарп и Дъфи по изключително впечатляващ начин. Не е тестван толкова много след червения картон, но фактът, че отборът на Уест Кънтри остана в този мач достатъчно дълго, за да го спечели, до голяма степен се дължи на Филдинг. 9

Бейли Райт – не желае да затвори Стивънс или Дъфи, поради образованието му като централен защитник. Не предлагаше много темпо и ширина в преходните фази, въпреки че той създаде добро и решаващо предизвикателство на Carruthers малко преди победителя. 4
Адън Флинт – губи позиционната си ориентация понякога през първото полувреме, но беше изключен от комбинацията от старанието на партньора си и липсата на бързина на опозицията. Подобрен през второто полувреме и неговият победител късно беше решаващ, но това не беше идеалното представяне на централния защитник. 5
Нейтън Бейкър – трябваше да спаси Флинт поне два пъти през първото полувреме, но разпределението му можеше да е по-добро и той беше виновен, че отстъпи Кларк за изравнителен гол. Защитен храбро след това, все пак. 6
Джо Брайън – той направи поне два мощни дрибъла напред, започвайки от защитната си трета, за облекчаване на натиска върху задната линия. В идеалния случай щяхме да видим тези качества, показани в по-атакуващ смисъл, но Брайън понякога беше объркан от дясната заплаха на домакините. 4

Джош Браунхил – имаше много енергия и се носеше в широки зони, за да създаде претоварвания, но ограничената му последна топка и разточителното стрелба на моменти лишаваха страничните му шансове да направи дупки. Пасът му към Патерсън за откриващия го видя да регистрира асистенция, въпреки това. 4
Марлон Пак – през по-голямата част от мача той се позиционира твърдо в защитния трети. Играч с неговите способности може би трябваше да се издигне по-нагоре, за да се опита да се наложи в състезанието, но това не беше вечерта на Пака. 3
Кори Смит – изглеждаше повече у дома, отколкото Пак в защитните зони и направи някои важни блокове в своята трета отбранителна част, дори и смъртта му да не беше страхотна. Тръгна контузен точно след часа, след като претърпя лошото предизвикателство на Флек – желаем му бързо възстановяване. 6

Niclas Eliasson – хвана твърде далеч на терена в моменти, когато трябваше да попречи на Стивънс и Дъфи да получат две на един ситуации срещу Райт. Като се има предвид, че не е предложил много притежание, той трябва да бъде по-наясно в защита, за да избегне ново оттегляне на полувремето. 2
Боби Рийд – нямаше темпото или силата да надвие Стийрман, особено когато Бристол Сити премести топката дълго. Неговата игра е основно за фини движения и умна игра на връзки, което се поддава на по-дълбока роля, на която той се е наслаждавал в последните етапи, когато асистира на победителя с центриране за първи път. 6
Джейми Патерсън – започна в широка лява позиция, когато направи един или два пробега, прорязвайки вътре, за да създаде отвори. Избледня за магии, но оживи за отличен удар преди интервала и беше един от играчите, които прокараха гостите след червения картон. 7

Милан Джурич (на 45) – присъствието му даде на Бристол Сити фокусна точка, които не са имали през първото полувреме. 7
Мати Тейлър (на 62) – работи усилено и се бори добре, за да спечели втората топка, която доведе до победител. 8
Джонатан Леко (на 76) – имаше темпо и остри крака, за да използва допълнителното пространство и се наслади на впечатляващо въздействие в заключителните етапи, дори и да не е участвал пряко в победителя. 9