Рейтинг на Честърфийлд 1-2 Стенли:Супер Шон

След пулсиращ следобед, Акрингтън Стенли победи Честърфийлд с 10 играчи с 2-1 благодарение на голове на Били Кий и Малик Уилкс. Ето шест ключови точки за разговор от увлекателна игра.

Честърфийлд

Joe Anyon – направи няколко добри спасявания на рефлекс през първото полувреме, отричайки Макконвил няколко пъти. Победен с два добри удара през второто полувреме. 7

Скот Уайзман – направи един или два мародерски бягания, държеше го лесно за притежание. Не направи твърде много грешки за нито един от двата гола. Влязох в разгорещена конфронтация с фенове в края, което поне показва елемент на страст. 7
Сам Хърд – направи едно последно предизвикателство, за да откаже Джаксън и като цяло игра на първо място за безопасност. 6
Зак Джулс – често спасяваше Келет от проблемите в защита през първото полувреме. Бидейки свръхкритични, може би щеше да затвори малко по-бързо за головете. 6

Брадли Бари – припокриваше се добре през първите 60 минути и беше най-добрият играч на Честърфийлд до неговото изгонване. Предизвикателството му беше вероятно твърдо, но справедливо и може би не заслужаваше червен картон. 7
Луис Рийд – имаше своите тихи заклинания, но в най-добрия си момент показа добро движение в широки зони и избра няколко хубави паса. 6
Роби Уиър – нещо като странично преминаващ търговец. Честърфийлд изглеждаше по-динамичен, когато беше заменен от Синът. 4
Анди Келет – заподозрян в защита през първото полувреме и не осигури никаква ширина, за да компенсира това. Повече заплаха в началото на второто полувреме и вкарайте няколко дразнещи топки, но не предложи достатъчно освен това 15-минутно заклинание. 4

Джордан Флорес – влезе в някои голмайсторски позиции през първото полувреме, но не се възползва максимално от своите полушансове, нито пък предостави креативността, която човек може да се надява. 4
Диего Де Джироламо – пренесе топката напред с няколко криволичещи движения, но вземането на решения можеше да бъде по-добро. 5
Кристиан Денис – спечели и вкара дузпата и беше склонен бегач, но не дадоха на Честърфийлд заплахата, от която се нуждаеха отгоре, докато не влезе О’Грейди. Бореше се да заеме и двамата централни защитници. 4

Крис О’Грейди (на 73) – създаде проблеми с физическото си присъствие и направи значителна разлика в начина, по който отборът играе, въпреки неблагоприятното положение на мъжа. 8
Джордан Синът (на 73) – изглеждаше пълен с енергия. Вероятно заслужава повече време за игра. 7

Акрингтън Стенли

Аарон Чапман – разпространението му беше малко по-бавно, особено когато крилата на Честърфийлд бяха далеч нагоре на терена, той пропусна възможности да започне откъсване. Все пак победен само с дузпа. 5

Janoi Donacien – имаше отлично първо полувреме, в което успя ефективно напред, но се мъчеше да се справи с бяганията на Келет малко след интервала. 5
Farrend Rawson – направи добра последна намеса, за да откаже Денис в началото и изглеждаше солидно през целия мач. 8
Марк Хюз – направи няколко добри изчиствания от задна стойка и направи простите неща добре. Тихо ефективен. 9
Джордан Торнили – имаше труден първи час, борейки се да се справи с Бари. Свален в последните етапи. 3

Джордан Кларк – не се качваше последователно на топката, но когато го направи, той изглеждаше светъл, умение и изобретателност. Ключ към налягането през първите 10 минути. 7
Шеймъс Конили – отрази ударите в началото, но намаля влиянието си в средата на играта, отхвърляне на дузпата за изравняване. 5
Лиъм Нолан – не предложи твърде много за напред поради броя на атакуващите играчи на терена, но постави някои добри предизвикателства. 5
Шон МакКонвил – замесен във всичко, което прави Акрингтън, постави гола на Кий и нямаше късмет сам да не влезе в протокола, като е отказано от Anyon повече от един път. 8

Кайдън Джаксън - желаещ бегач, но не всичко му се получи, изстрелвайки един изстрел в ширина и виждайки друг отклонен. Той имаше по-добри мачове досега тази година. 4
Били Кий – спечели много във въздуха въпреки ниския си ръст. Избледня в началото на второто полувреме, но отбеляза гола си превъзходно, като вземете едно докосване, за да контролирате топката и друго, за да завършите решително. 7
Тайлър Хорнби-Форбс (на 67) – изглеждаше гладен да излезе напред и да се присъедини към атаката. Веднъж той стреля, когато можеше да играе в Кларк, но се приближи доста. 6
Малик Уилкс (на 82) – изглеждаше оживен за краткото си време на терена, което му беше достатъчно, за да отбележи разкошен победител, свит в долния ъгъл. 9