Уест Хем 2-0 Хъдърсфийлд Пет неща:Билич подкрепя

Obiang празнува случайно откриване – mirror.co.uk

Голове на Педро Обианг и Андре Айю вдигнаха Уест Хем и Славен Билич, давайки им победа с 2-0 над високолетния Хъдърсфийлд. Ето пет ключови точки за разговор от мача.

Висок интензитет

Уест Хем приложи безмилостен натиск през първото полувреме. Те удариха ранни топки на Анди Карол, който винаги е имал физическо предимство пред своя маркер, Кристофър Шиндлер. Централният защитник остана зад Карол, който, макар и не неразумно, означаваше, че домакините могат да получат числа в последната третина и да създават отвори.

Скоростта на Антонио

Тези отвори често са създавани от Михаил Антонио, който създаде най-добрия шанс на полувремето в 14 минути. Бившето крило на Нотингам Форест използва темпото и силата си, за да надмине Крис Лоу, преди да пробие топката за Хавиер Ернандес, който удари гредата от близко разстояние под натиска на Томи Смит. Директните бягания на Антонио също доведоха до много сетове, един свободен удар от Аарън Кресуел, насочен надолу от Джеймс Колинс, но Jonas Lossl беше равен на единствения им удар през първото полувреме към целта.

Предварителни териери

Обикновено свързваме Хъдърсфийлд с безстрашно високо темпо, но тази вечер изглеждаха удивени от атлетизма на опонентите си. Аарон Муй не можа да намери място, за да упражни обичайното си влияние, до голяма степен поради агресията на Pedro Obiang и Cheikhou Kouyate, докато Раджив Ван Ла Пара не можа да влезе в играта благодарение на пламенния натиск на Пабло Забалета. Гостите се чувстваха неудобно да играят отзад, но не се радваха дълго, със Стив Муни, доминиран от Колинс.

Да, ключът

Джордан Айю излезе от резервната скамейка в 64-та минута, за да замени Ернандес и имаше пръст и в двата гола. Той остави топката за Обианг, който видя удара му да отклони случайно от Матиас Йоргенсен, което сбърка Лосл, преди топката да удари гредата на пътя си. В рамките на 13 минути след влизането в битката при 0-0, Ayew вкара своята страна с два гола, пронизва у дома в блъсканица за голлинията след корнер на Кресуел. Том Инс удари летвата в заключителните етапи, но беше твърде малко, твърде късно.

в обобщение

Хъдърсфийлд не отдаде справедливост и, ако подобни изпълнения продължат, Дейвид Вагнер може да почувства, че трябва да добави малко физичност встрани, за да се справи с този тип мачове. Трябва да се отдаде заслуга на Уест Хем, който си играеше със силата, агресия и интензивност, дори да им отне повече време, отколкото биха искали, за да дойде последното трето качество – или богатството. Билич може би се страхуваше за работата си преди мача, но този дисплей показва ясно, че играчите са точно зад него.