Бирмингам Сити 0-2 Норич Сити Рейтинг на играчите:Впечатляващ Причард

Мърфи и Тети празнуват второто – edp24.co.uk

Поражението на Бирмингам Сити с 2:0 от Норич Сити в събота следобед беше мач, в който кръвта и смелостта бяха надминати с умения и финес, благодарение на голове на Алекс Причард и Джош Мърфи. Ето нашите оценки на играчите от играта.

Бирмингам Сити

Дейвид Стокдейл – направи добро двойно спасяване, за да откаже Оливейра и Причард малко преди почивката и отчасти беше за да благодари, че последният не грабна хеттрик. Не трябваше да бъде победен от толкова тесен ъгъл на близката му греда за първия гол и за втория, той показа нерешителност, когато напусна кутията си от шест ярда. 3

Максим Колин – напредна сравнително добре през първия половин час и се опита да се свърже с Джота. Изглежда, че загуби малко увереност, но след като сините изостанаха. 4
Майкъл Морисън – доминираше в Оливейра през по-голямата част от първото полувреме и отряза едно или две центрирания на близката греда. Командване във въздуха. 6
Харли Дийн – по-добро разпространение от Морисън, което може да се дължи на обучението му в Брентфорд, но приключи преждевременно в преднината за втория гол. 4
Джонатан Граундс – осигури най-големия тест на Gunn през цялата игра с впечатляващо усилие за кърлинг в 26-та минута. Продължи добре и енергийните му нива никога не спаднаха, което го прави най-добрият от групата. 7

Maikel Kieftenbeld – в 49 минути той направи най-близкия удар на сините през второто полувреме, ужилващ изстрел от далечна дистанция, който прелетя точно над напречната греда. Нека първоначалният пас в Причард за втория гол. надхвърли го все пак. 4
Крейг Гарднър – най-изобретателният играч на домакините през първото полувреме, винаги готов да пробва топки. Имаше около 500 удара през първите 15 минути на второто полувреме, от които точността оставя много да се желае. 5
Cheikh N’Doye – натиснат високо на терена до нападателя, но не предлагаше достатъчно владение, за да бъде заплаха в тези области. Отстранен на полувремето. 3

Джота – понякога твърде умен за негово добро. Опитах един или два филма, които може да са работили в предишни клубове, но тук той откри, че съотборниците му не са съвсем на неговата дължина на вълната. Небрежният му отговор на загубата на топката не се хареса на феновете на домакините или Котерил, който го свали на почивката. 2
Джереми Бога – показа моменти на темпо и умения, но не толкова често, колкото би могъл. Човек, способен на гола, който отбеляза на Bramall Lane миналия месец, трябваше да даде по-качествени финални топки и удари, които изпитаха вратаря. 4
Лукаш Юткевич – спечели странната въздушна топка, но се нуждаеше от по-качествено обслужване, за да увеличи максимално силните страни на мишената. Заплашен в 10-та минута, но стреля в страничната мрежа. 4

Жак Магома (на 45) – има умение да подобрява темпото на игрите от пейката и направи това отново за кратко с много енергия и няколко прилични бягания отляво. Предлага се повече от Jota, човека, когото смени. 6
Дейвид Дейвис (на 45) – имаше моменти, когато се опитваше да притисне Луис, но не получаваше достатъчно подкрепа от съотборниците си. Котерил знаеше, че може да разчита на него да даде всичко от себе си, но проблемът е, че той не предостави много качество от крилото. 5

Норич Сити

Ангъс Гън – отказано основание с чудесен, спиране на полета на 26 минути. Това беше единственото спасяване, което трябваше да направи, но ако не беше успял, Причард може да не е вкарал първия гол и неговите съотборници може да не са успели да изиграят играта при техните условия. 7

Иво Пинто – виновен за отстъпление от Бога един или два пъти, но беше актив за напред. Търпеливо държеше ширината, чака паса, който превключва играта на негова страна, преди безмилостно да атакува байлайна, както видяхме в натрупването на първия шанс на Причард в 29-та минута. 7
Кристоф Цимерман – изглеждаше щастлив да позволи на Юткевич да спечели началните удари с глава, позволявайки му да задържи позицията си и да откаже място отзад. Дисциплинирано изпълнение. 8
Тим Клозе – един или два нервни удара с глава в началото на второто полувреме встрани, това беше добро представяне на Клозе. По-бърз да губи топки от партньора си. 8
Джамал Люис – по-тактически сдържан от Пинто и беше щастлив да остави Мърфи да свърши по-голямата част от атакуващата работа отляво. За играч, който започва първия си професионален старт в лигата, той изглеждаше спокоен под напрежение в дисплей без грешки. 6

Алекс Тети – може би не е най-голямото съвпадение, че Канарчетата загубиха само две точки в шестте мача, които Тети започна през този сезон. Той осигурява баланса на присъствие, който не е наличен, когато Вранчич и Рийд стартират в една и съща позиция. 7
Том Трайбул – покриваше малко повече поле от партньора си и не се срамуваше да се впуска в предизвикателства, когато го помолиха. Неговата енергия и упоритост дадоха на Норич база от изградените атакуващи играчи. 8

Алекс Причард – на хартия дясно крило, но изглеждаше с намерение да просече вътре, за да влезе в голмайсторски позиции. Това му позволи да отбележи началото на първото полувреме с удар в близката греда, преди да изиграе впечатляващ обратен пас за втория след почивката. Можеше да имам хеттрик в друг ден. 9
Джеймс Мадисън – снабди Причард за отваряне след умело отработен свободен удар в 34-та минута, след като едва не беше нагласил бившия мъж от Брентфорд пет минути по-рано. Никога не се забавиха твърде дълго с топката, но организираха играта си в последната третина. 8
Джош Мърфи – изглеждаше ярък в светкавици, дори през първия половин час, когато Норич не беше най-добре, кърлинг точно встрани от далечния стълб на Стокдейл през този период. Задържа ширината през по-голямата част от играта, за да създаде пространство за останалите, но също така беше смъртоносен, когато проряза вътре, както направи, за да завърши мача на 71 минути. 7

Нелсън Оливейра – доминиран от Морисън през първата третина на мача и когато той успя да надвие централния защитник, той също беше бит от Стокдейл един или два пъти. Свързва се безкористно със своите съотборници, но вероятно ще има повече индивидуално запомнящи се игри в бъдеще. 4

Марли Уоткинс (на 76) – неговите съотборници бяха лагерувани дълбоко в краткото му време на терена, което пречеше на задържането му на топката. 5
Харисън Рийд (на 80) – задържа добре топката в заключителните етапи и добави малко повече защита. 6
Янич Вилдшут (на 85) – само два пъти докосна топката за краткото си време на терена. N/A