Фулъм 2-0 Дерби Каунти Рейтинг на играчите:невероятна Камара

Сесеньон отново отбелязва гол – mirror.co.uk

Фулъм стигна до първия си финал в плейофите, след като общата полуфинална победа с 2-1 над Дерби Каунти бе завършена с победа с 2-0 в понеделник вечерта, благодарение на голове на Райън Сесеньон и Денис Одой. Ето нашите оценки на играчите от играта.

Белите

Маркус Бетинели - смел от центрирания, когато трябваше, но не се изправи срещу нито един удар към целта през първото полувреме и беше още по-голям зрител през второто. 6

Райън Фредерикс – направи повече от запазената си марка мощни бягания, отколкото видяхме в първия мач и беше един от основните атакуващи играчи на Фулъм след почивката. Той със сигурност ще играе във Висшата лига следващия сезон, независимо от резултата на Уембли. 8
Денис Одой – в никакъв случай не идеалният централен защитник, но е трудно да си представим, че Фулъм поддържа атаки, както направиха тази вечер, без неговия безпогрешен контрол под натиск. Заслужи гола си, в което той показа голяма решимост да победи своя човек, за да се прибере вкъщи на близкия пост. 9
Тим Рийм – издържа един или два нестабилни момента, но също така направи няколко впечатляващи прехващания, особено по време на атаките на Дерби в последните етапи. 8
Мат Таргет – на моменти през първото полувреме, Фулъм се опита да го намеси твърде рано. Силните страни на левия бек, вместо да започва атаки с бягания напред, както прави Фредерикс, доставя последното центриране, което видяхме за гола на Сесеньон. 7

Кевин Макдоналд – малко свежи пасове към Митрович през първото полувреме. Виновен, че е бил отърсван от топката един или два пъти, но до голяма степен контролиращо влияние. 8
Том Керни – взе топката от централните защитници през първия половин час, след това нараства влиянието си в по-напреднали области с напредването на играта. Вкара крайните защитници в игра с добре премерените си пасове. 9
Стефан Йохансен – продължи напред по-свободно, отколкото обикновено виждаме и в резултат, имаше пръст в целта, прехвърляне на топката за Сесеньон. 8

Абубакар Камара – направи истинско въздействие със силните си бягания, който отборът пропусна в първия мач. Създадоха страхотен шанс за Сесеньон в началото и беше постоянна заплаха, давайки на Фулъм темпото и силата, които просто нямат, когато Пиазон и Айте са там. 10
Александър Митрович – имаше повече радост, отколкото в първия мач. Обърна Дейвис за рязко усилие извън наказателното поле, което прелетя встрани, принуждавайки добре спасяване от Карсън с удар с глава от близко разстояние; въпреки че самият той не успя да постигне гол, той беше в центъра на атаките на Фулъм. 9
Райън Сесеньон – през първото полувреме, Сесеньон много рядко докосваше топката и когато го правеше, той го раздаде. И все пак, както видяхме за изравнителен момент през второто полувреме, той има навика да измисля моменти на чисто спокойствие, когато това е най-важно, които никой друг 17-годишен в световния футбол не може да произведе. 6

Томас Калас (на 76) – поставен в централния бек, като Одой се премести в левия бек, когато Targett излезе. 5
Оливър Норууд (на 90+1)

Овните

Скот Карсън – имаше добро първо полувреме, прави отлично спиране от близко разстояние от удар с глава на Митрович. Не може да се обвинява твърде много за нито един от двата гола. 6

Ричард Кио – сравнително стабилен през първото полувреме, но виновен, че остави Сесеньон да се освободи за еквалайзера. Изложен поради липса на темпо на почивката късно. 4
Къртис Дейвис – му беше по-трудно да сдържи Митрович, отколкото в първия мач и често беше принуден да се върне, не успя да направи пресечения, които бяха от ключово значение за чистата мрежа на Дерби последния път. 3
Крейг Форсайт – направи едно или две последни изчиствания през първото полувреме, но липсата му на височина понякога беше проблематична, особено когато бъде помолен да се дуелира въздушно с Митрович. 4

Андре Уизъм – единственият играч, който е нащрек да стабилизира една ранна контраатака на Фулъм и се опита да наложи физическата си сила високо през второто полувреме, когато Дерби преследваше мач. Повечето от проблемите на Рамс не дойдоха на негова страна и следователно не трябва да се смятат за основен виновник за поражението. 5
Том Хъдълстоун – едно от основните му качества на хартия е неговият обхват, но тъй като Фулъм имаше топката толкова дълго, което рядко излизаше на преден план. Виждаше се ясно, че изморителните му крака се отразяват на позицията му. 3
Брадли Джонсън – играч с атлетизма, който притежава, трябваше да се наложи по-нагоре на терена, но може би след като Хъдълстоун толкова често се спускаше по-дълбоко, че му беше трудно да направи това убедително. 4

Икечи Аня – Роует го избра на фланга, за да се бори с темпото на Фредерикс, но това, което му липсваше в сравнение с десните му опоненти, беше силата. Естествено атакуващ играч, който изглеждаше малко извън зоната си на комфорт в защита, проблем, който беше разкрит през второто полувреме. 3
Андреас Уайман – Роует изглежда харесва Уайман заради скоростта му на работа и тактическия баланс, който осигурява, но бившият играч на Астън Вила не предлага твърде много качество при владеене и когато халфовата линия не следеше натиска му, нямаше голям смисъл в това. 4

Том Лорънс – показа проблясъци какво може да направи с едно опасно центриране през първото полувреме, но той беше до голяма степен маргинализиран като атакуващ субект. 5
Камерън Джером – неговата работна норма не може да бъде виновен, но на 31, беше му трудно да издържи. Излитана на 75 минути, което означава, че той е завършил пълен мач само четири пъти от ноември. 4

Кейси Палмър (на 67) – инжектира няколко свежи крака и натисна високо на терена, заплашително на светкавици. 6
Матей Видра (на 67) – предположения, че можеше да бъде привлечен по-рано, но има въпросителни за това дали Роует му се доверява извън владение. 5
Дейвид Нюджънт (на 75) – не спря да бяга, но уви, не можеше да получи толкова притежание, колкото можеше да се надява, поради контрола на Фулъм. 5