Бирмингам 0-1 Рединг Рейтинг на играчите:Впечатляващ Уилямс

Суифт празнува късния победител – bbc.co.uk

Късният гол на Джон Суифт даде плавно подаване на Рединг да спечели с 1:0 на Сейнт Андрюс – но кои играчи се откроиха?

Бирмингам Сити

Томаш Кузчак – имаше само два удара в целта. Насочи удара на Макклиъри встрани в четири минути и не можеше да направи твърде много за гола. 5

Josh Dacres-Cogley – много енергия и атакува много отдясно през последните 10 минути. Сложи се в отбрана през второто полувреме, когато Рединг се насочи отляво. 4
Райън Шотън - муден през първото полувреме и беше изтеглен на интервала, въпреки че сините не бяха допуснали. 5
Пол Робинсън – едно силно предизвикателство през първото полувреме, което повдигна феновете. Солидно изпълнение. 7
Джонатан Граундс – трудно се справи с мощните рънове на Макклиъри от първото полувреме и не допринесе достатъчно в атака, за да компенсира. 3

Дейвид Дейвис – сравнително добре позициониран извън владение, но предлагаше малко в атакуващ смисъл. 4
Стивън Глийсън – анонимен, не за първи път този сезон. Не предлага нито физически, нито технически възможности. 2
Крейг Гарднър – превишаване през първия половин час. Ключът към приличното 20-минутно заклинание на Бирмингам в началото на второто полувреме и след това ужили дланите на Ал-Хабси с далечно забиване. 5
Керим Фрай – неговото темпо и умение му спечелиха официалната награда за човек на мача. Крайният продукт остави малко да се желае, но създаде шанса на Юткевич в началото на второто полувреме. 6

Че Адамс – имаше лошо първо полувреме. По-оживен след почивката, но винаги липсва допълнителен технически финес. 4
Лукаш Юткевич – неговата игра на задържане беше добра, но той имаше малка подкрепа срещу трима централни защитници. Подхлъзна се в решаващия момент за шанс за второ полувреме. 5

Майкъл Морисън (на 45) – в началото изглеждаше солидно, но се мъчеше да се справи със силата на своя Meite късно. 4
Грег Стюарт (на 83)

Четене

Али Ал-Хабси – не е разтегнат до пълния си капацитет като стопиращ удар, но впечатляващо разпространение и проницателно управление на играта късно. 7

Крис Гънтър – може би му подхожда да играе отдясно на задна тройка повече, отколкото на задна четворка. По-малко тежест върху него да атакува фланга с темп. 7
Лиъм Мур – сряза се добре с Юткевич и беше лидер на терена. 8
Тайлър Блекет – докосване нестабилно в ранните размени, но нарасна в увереност и изигра няколко добри паса в територия на противника. 7

Даниел Уилямс – неговите удари с глава навътре от високи топки отзад започнаха много атаки на Рединг в първото полувреме. Показа страхотен двигател. 8
Джордж Евънс - по-дисциплиниран от Кели и Суифт, но хитрото му позициониране изигра ролята си в чистата мрежа. 6
Лиъм Кели – в центъра на всички добри ходове на Рединг отдясно и игра в Обита, за да асистира на победителя от второто полувреме. Живо изпълнение. 8
Джон Суифт – през второто полувреме, той изигра роля, подобна на тази, която Кели изигра в първата, но повече от лявата страна на терена. Linked играе добре и заслужава гола си. 7
Джордан Обита – оживен навсякъде, но намери повече място за напред през второто полувреме. 6

Garath McCleary – създаде проблеми на Grounds с темпото си през първия половин час, но избледня преди смяната му през второто полувреме. 6
Рой Биренс – отляво беше по-ангажиран през второто полувреме. Някои хубави обрати, но ограничен краен продукт. 6

Yakou Meite (на 71) – даде на Reading фокусната точка, която им липсваше преди. 7