Линкълн 0-0 Кроули Шест неща:едномерни импсове

Imps удря Rhead твърде често – uptheclarets.com

Изпълнение като човек на мача на вратаря на Линкълн Джош Викърс и организирано гостуване на Кроули означаваха равенство 0-0 между двата отбора в Sincil Bank. Ето шест неща от играта.

Добро начало на Линкълн

Домакините изглеждаха заплаха в ранните етапи, натискане с висока интензивност, използване на възможности за ранни топки в Мат Рийд, чиито очи светеха при всяко придобиване на владение. Мат Грийн удари с воле на четири минути, след това малко след това, Майкъл Бостуик насочи с глава, след като Шон Рагет изби ъгъла на Джордан Магуайър-Дрю през вратата.

Yorwerth го

След това Кроули спря прилива. Josh Yorwerth падна малко по-дълбоко върху Matt Rhead, прекъсвайки доставките на целевия човек и Линкълн нямаше въображение да използва други области. Алекс Удърд често е способен на пасове, за да отключи защити, но част от полузащита с двама души, той играе с дисциплина, която ограничава творческата му свобода, докато атакуващата единица се мъчеше да се свърже с втори топки.

Моментите на Кроули

Докато Линкълн имаше по-дълги и по-интензивни периоди на натиск, Кроули бяха по-способни да превръщат своите магии в тестове за противниковия вратар. Джош Викърс се справи със задачата за седем минути, отказа на Panutche Camara след ярък пробив отдясно на Enzio Boldewijn. Червените дяволи заплашиха с проблясъци по крилата:след като Джордан Робъртс заобиколи Нийл Ърдли отляво, Камара върна топката към Йоруърт, чието твърдо усилие в 30-ата минута беше отблъснато от бившия стопер на Барнет.

Едномерни Imps

Джордан Магуайър-Дрю и Нейтън Арнолд избледняха през първото полувреме. Въпреки това, тегленията им в полза на Били Нот и друг голям нападател, Оли Палмър, изостри, а не реши проблемите на Линкълн. Халфовете и защитниците опитваха дълги топки при всяка възможност, по този начин отнема елемента на изненада.

Опортюнистичен Кроули

Страната на Хари Кюел не винаги е възнамерявала да атакува, но те бяха насърчени поради липсата на баланс в халфовата линия на Линкълн в заключителните етапи. Шон Рагет беше хванат няколко пъти от Робъртс, които не можеха да се възползват напълно от добри позиции, преди воле на Смит в 81-та минута да бъде отблъснато. Panutche Camara се справи добре с модните отвори предвид ограничената подкрепа, енергията му, олицетворена от мощен пробег, за да притисне вратаря още в 92-ата минута – упоритостта му можеше да бъде възнаградена, ако имаше повече подкрепа.

Kewell учене

Често срещаните въпросителни около бившите топ футболисти в клубовете на EFL е техният прагматизъм. Кюел, въпреки че не е обичан еднакво в Кроули, показа добро разбиране какво е необходимо на неговата страна, за да постигне конкурентно представяне навън. Нивото на тестове за всеки вратар диктува, че, тактически, той е много прав.

Линкълн трябва да се развива

Rhead беше поставен отстрани, вероятно, за подобряване на играта на страната в последната третина. Докато видяхме следи от това рано, на това ниво може да се окаже, че той е по-добре използван като план Б, вместо някой, който да удря за 90 минути. Докато Линкълн се радваше на конкурентен старт във футболната лига, тяхната креативност и въображение оставят малко да се желае.