Нотс Каунти 2-1 Барнет Рейтинг на играчите:Супер Кембъл-Райс

Брисли кима в първия на Notts County – nottinghampost.com

Въпреки оживения финал, Барнет падна при поражение с 2-1 в преследващия повишение Нотс Каунти, който се класира на върха благодарение на голове на Шола Амеоби и Райън Йейтс. Ето нашите оценки на играчите от играта.

Окръг Нотс

Адам Колин – добър маршрут за разпределение през първото полувреме. Направи силно спасяване в началото на второто полувреме, преди да излезе контузен след почивката. 7

Мат Тутъл – имаше няколко неудобни моменти в защита и се бореше да потуши лявата заплаха на Барнет. Въпреки това, той направи добър кръст за това, което се оказа победител. 5
Ричард Дъфи – командващ през по-голямата част от играта и доминираше над Akpa-Akpro, до последните етапи, когато става по-нервен. 7
Шон Брисли – подобно изпълнение на Дъфи. Може би получи последният щрих на удара с глава на Амеоби в 13-ата минута, който откри резултата. 8
Карл Дикенсън – доминираше физически Рубен Бовер и търсеше битката, което не винаги можеше да се каже за неговите противници. Без излишни украшения. 7

Луис Алесандра – дисциплиниран през първото полувреме, поставен вляво, ограничавайки пространството за Bover. Премести се вдясно през по-голямата част от второто полувреме и направи няколко добри нападания от фланга. 8
Робърт Милсъм – работи усилено, за да притисне Джак Тейлър, но може би се измори в последните етапи, тъй като опонентът му имаше повече място. Произведен ъгълът за отваряне. 7
Райън Йейтс – няколко добри паса в широки зони и се приспособи добре към изискванията за по-дисциплинирана роля, отколкото е свикнал. Кимна при втория гол след добър удар към задната греда. 7
Хорхе Грант – няколко добри нападания отляво през второто полувреме. На 59 минути той кара ски детегледачка, което изглеждаше по-значително, когато Барнет върна гол. Може да направи повече, за да помогне на Tootle в отбрана през първото полувреме. 5

Jon Stead – заплаха през целия следобед с неговата физическа сила и задържане. Видях гол, отсъден офсайд и нямаше късмет да не влезе в протокола. 7
Шола Амеоби – заемаше превъзходно централните защитници и винаги беше първи при въздушните топки, така вкара първия гол. 8

Рос Фицсимънс (на 58) – влезе за контузения Колин и направи няколко добри спасявания, въпреки че не можа да запази чистия лист на страната си. 5
Джонатан Форте (на 75) – изглеждаше оживен и имаше един или два момента на откъсване, от които можеше да се възползва повече. 5
Томас Хюит (на 82) – промяна в отбрана, която може би предизвика натиск за Каунти. 4

Барнет

Крейг Рос – не е тестван толкова, колкото може да се очаква, предвид натиска, пред който е изправен Барнет. Хвърли една или две топки в наказателното поле през първото полувреме и можеше да командва по-добре зоната си. 4

Хари Тейлър – трябваше да падне по-дълбоко, за да получи топката, когато тя беше във владение на централните защитници, за да създаде по-добри възможности за тях. Не предлагаше толкова задвижване на топката като Tutonda и не беше напълно удобен с физическата страна на играта, въпреки че не беше сам в това отношение. 3
Чарли Клъф – името Клъф обикновено е успешно в Нотингам. Този се бореше да се справи с физичността на Стед, но промени играта добре в последните етапи. 5
Алмейда Сантос – имаше трудно време срещу Амеоби и беше вкарал своя последен шанс от 12 ярда, Барнет щеше да грабне малко вероятна точка. 4
Дейвид Тутонда – не най-смелият в защита, но предлагаше изход отляво и беше в основата на по-ярките атакуващи моменти на Барнет, дори през първото полувреме. Подпомогна гола. 6

Wesley Fonguck – изглеждаше загубен през първото полувреме и се бореше да повлияе наистина на играта. Трябва да се научи да се обръща и да гледа напред, когато получи топката от централните защитници. 3
Джак Тейлър – не повлия наистина на играта до последните 20 минути, когато имаше много повече пространство да покаже какво може да направи технически. Бореше се да се справи, когато беше затворен бързо. 4

Рубен Бовер – малко нерешителен в топките 50/50 и се бореше да се справи с физическата страна на играта, особено срещу закален в битки професионалист като Уилкинсън. Една прилична топка към задната греда през първото полувреме. 3
Джамал Кембъл-Райс – единственият играч на Барнет, който винаги е искал топката, дори през първото полувреме. Видях удара му, отразен малко след полувремето – неговият натиск и енергия поддържаха Барнет в играта, почти самостоятелно. 10
Андре Блекман – работи достатъчно усилено, но му липсваше увереност в топката и в движението си. Барнет игра по-добре, след като излезе. 4

Джон-Луис Акпа-Акпро – изолиран през по-голямата част от състезанието, но оживя на последните етапи. Може да държи топката добре, когато Барнет го намеси и той почти стигна до края на центрирането на Бовър от първото полувреме. 6

Майкъл Нелсън (на 62) – добави и двата така необходимия опит на гърба и предложи на своите колеги централни защитници опция за притежание, позволявайки на Барнет да играе през предните двама по-лесно, отколкото те бяха правили преди той да влезе. 8
Симеон Акинола (на 63) – изглеждаше оживен през целия си външен вид, притисна централните защитници и заслужи гола си. 9
Fumnaya Shomotun (на 82) – инжектира темп в играта на Барнет за краткото му време на терена. 6