Какви са BCS Класиране

? The Bowl първенство Серия класиране управляват екипа ранглиста в САЩ Колеж по футбол . Те за първи път са въведени навреме за 1998 Колеж по футбол сезон , и е бил спорен и досега. Значителното аргумент срещу BCS е, че един компютър е отговорен за класиране на отборите. Дори и президентът Барак Обама е критика на системата и предполага, че той може да се наложи да бъде преправен . Използвайте

След класирането на всяка една от трите различни елементи, които се състоят от BCS се сумират , за класиране на най-добрите 25 отбора в страната се произвежда . В края на редовния сезон , в класирането се използват за да се определи кои отбори ще играят за Националния шампионат и кои отбори са допустими за купа игри като автоматични квалификанти и най - големи екипи . Наем Анкети

Анкети се използват за определяне на BCS екип класиране . Има 114 души , които гласуват в BCS анкета всяка седмица , като число между един и 25 за всеки отбор . Ако даден избирател вярва определен отбор трябва да се класира на първо място , той възлага че отборът на 25. Вторият класиран на първо място отбор получава 24 точки. Например , ако един отбор се счита за най-добрите в страната единодушно , че ще получи 2 850 пункта, или 114 х 25 .