Крю 5-0 Гримсби Оценки на играчите:Купър получава 10

Дагнал блестеше за железничарите – но кой друг?

Първо полувреме скоби от Джордж Купър и Крис Дагнал, заедно с късния гол на Callum Cooke видяха, че Крю Александра записа с 5-0 събаряне на Гримсби Таун. Но как се оцениха играчите от двата отбора?

Крю Александра

Бен Гарет – не трябваше да работи усилено за чистия си лист. Провали Осбърн няколко пъти през първото полувреме и спаси добре от Асанте. 7

Оливър Търтън – рядко тестван в защита поради липсата на ширина на Гримсби и изигра сравнително скромна роля в представянето на Крю. 6
Джордж Рей – ако неговата годност е била под въпрос преди събота, не се показа в деня. 8
Бен Нюджънт – солидно представяне. Често преследван от Джоунс и Асанте през второто полувреме, но уверено удържаше всеки един на един. 7
Джон Гътри – склонен да се приближава до Нюджънт. Той беше стабилен през първото полувреме, но също така даде твърде много място на Боларинва за период от 15 минути след почивката. 6

Джеймс Джоунс – напредна, когато настъпиха правилните моменти, но го направи от дълбоко. Бързо за втори топки в безкористна, енергичен дисплей. 7
Дани Холандс – патрулира превъзходно в средата на терена, отказвайки на Гримсби място пред отбраната. Ако противниците имаха играч с неговата тактическа дисциплина, може и да са се справили по-добре. 8
Джордж Купър – бижуто в трудолюбива корона. Намерени акра пространство долу вляво през първата половина, но се използва за максимален ефект. Ключът към всичко добро, което Кру направи и вкара два гола, включително възвишен свободен удар. 10
Калъм Кук – неговият невероятен дрибъл за две минути постави началото на Купър, преди да постигне своя гол на 87. В междинните 85 минути, беше трудно да се повярва, че той направи своя професионален дебют едва миналата седмица. 8

Крис Дагнал – добро движение през първото полувреме и добре пое головете си. Неговият опит и ноу-хау в последната третина блеснаха. 9
Джордан Бауъри – свърза игра отлично през първото полувреме. По-тихо през второто полувреме, но все пак можеше да отбележи грубо воле и да работи усилено през цялото време. 8

Зумана Бакайого (на 77) – използва физическите си способности за добър ефект за краткото си време на терена. 6
Алекс Кивомия (на 83) – добави темп и получи ентусиазиран прием от привържениците при влизането си. 6
Калъм Айнли (на 84) – не за първи път в кратката му кариера досега, Ейнли беше впечатлен от пейката. Той пое защитници, спечели свободни удари и постави късния гол на Кук. 7

Град Гримсби

James McKeown – не се покри със слава през първото полувреме, особено за началния гол. Направиха няколко добри спасявания след почивката, включително воле на Купър от централния кръг. Това щеше да е хеттрикът на момчето, разваля спорта... 4

Бен Дейвис – на 35 се иска много от него да играе като атакуващ крило и бързо да възстанови позиция в отбрана. Улавяни не на място твърде често през първото полувреме. 2
Шон Пиърсън – свърши прилична работа на Bowery след почивката, но щетите вече са били нанесени. 4
Дани Колинс – даде топката за петия гол и беше уплашен през цялото време. 2
Гавин Гънинг – коства на Гримсби твърде много голове в момента и извърши ненужен фаул на Айнли късно. 2
Дани Андрю – едно центриране от линията, което доведе до удар на Озбърн, беше един ярък момент на левия бек в слабите 45 минути, който го видя свален на почивката. 3

Крис Клементс – силно замесен в прилично заклинание в началото на второто полувреме, но през останалата част от играта, физическата и психическата му слабост бяха разкрити. 3
Брандън Комли – анонимен през цялото време – когато започна второто полувреме, можеше да му бъде простено, че провери дали е един от тримата заместници... 1
Джейми Озбърн - като Клементс, прилично владеенето по време на по-добрите магии на Гримсби и принуди Гарет да направи две спирания на първото полувреме. Без топката, приносът му беше под въпрос. 4

Ади Юсуф – на моменти през първото полувреме, той задържа топката за момент или два, преди да изпита липса на подкрепа. Работната етика можеше да бъде по-добра. 4
Калъм Дайсън – изглеждаше загубен през първото полувреме. Изглеждаше уплашен да предизвика топката и не можа да я задържи, когато получи пас. Правилно свалени на почивката. 1

Том Боларинва (на 45) – няма краен продукт, но фактът, че бягаше за топката и се опитваше да накара нещата да се случват, го направи един от най-добрите играчи на Гримсби за деня. 6
Акваси Асанте – работи усилено и можеше да се справи по-добре с два шанса в рамките на 30 секунди. 6
Сам Джоунс (на 45) – тормози защитата на Кру през второто полувреме. Изпълнението му може да не заслужава 7 при нормални обстоятелства, но той показа желание да продължи да се бори за топката до края, за разлика от съотборниците си. 7