Крю 2-0 Колчестър Рейтинг на играчите:Лъч светлина

Крис Дагнал

Крю Александра порази надеждите на Колчестър Юнайтед за плейофите в Лига 2 с победа с 2:0, което дойде благодарение на скобата на Крис Дагнал – но как се оцениха играчите от двата отбора?

Крю Александра

Бен Гарат – докато беше извикан в действие през второто полувреме, чак когато играта приключи в контузията, той беше принуден да разтяга спасяванията. 6

Оливър Търтън – се бореше в защита срещу Дикенсън, особено през второто полувреме, когато Бригс направи припокриващи се серии. 4
Джордж Рей – извади Портър от играта и твърдо защити близката греда. 9
Бен Нюджънт – бързо потуши атаките на Колчестър. Тихо ефективен. 8
Зумана Бакайого – изигра ролята си в положителния старт на своя отбор и използва добре физическите си качества. По-малко влиятелен през второто полувреме и беше свален. 6

Били Бингам – не е точно мощен, но изпълни добре държащата роля. Екраниран задните четири, изчисти втори топки и започна атаки. 8
Джеймс Джоунс – правеше простите неща добре, без да е експлозивен при притежание. 6
Джордж Купър – се бореше в тесни пространства през първото полувреме, но изпълни свободния удар за началния удар на Дагнал и проби в пространството за удар след почивката. 5
Калъм Кук – изглеждаше по-удобно в тесни зони от Купър. Показа бързи крака и беше най-изобретателният играч на неговата страна, който владееше. 7

Крис Дагнал – силен темп на работа, умно движение и две бракониерски завършвания. Можеше да има хеттрик 9
Джордан Бауъри – разточително завършване в началото и можеше да гони топката с повече ярост. Не влезе в играта до последните 10 минути, когато беше силно замесен във всичко. 5

Perry Ng (на 59) – задържа добре позицията си срещу Fosu-Henry. Пристигането на Нг помогна на Крю да спре прилива от второто полувреме на Колчестър. 7
Райън Уинтъл (на 77) – участва в комбинирана игра за втория гол на Дагнал. 6

Колчестър Юнайтед

Сам Уокър – можеше да управлява района си по-добре. Най-добрите му спирания от Бауъри и Дагнал бяха направени, когато мачът приключи при 2-0. 3

Дрей Райт – изглеждаше ярък, когато все пак излезе напред, но не го направи достатъчно. 4
Камерън Джеймс – доминира в началния и закриващия периоди. Голямо искане за 19-годишен младеж, който да се състезава срещу доказани голмайстори. 3
George Elokobi – имаше по-добри игри, но беше един от по-композираните изпълнители. Показа лидерство в разговора с феновете в края. 5
Матю Бригс – защити се добре през първото полувреме и направи няколко добри припокриващи се серии след почивката. 7

Sammie Szmodics – получи контузия само след 14 минути. Човек се надява бързо да се възстанови. (Н/П)
Том Лапсли – крило по професия и това показа, в ролята си на централна халфова линия. Липсваха защитни качества, за да изпълнят ролята на водещ. 4
Шон Мъри – въпреки че е седящ халф, по-добрите му моменти идват, когато атакува. Поведе едно второ полувреме с откъсване и видя приличен удар, отразен отзад. 4
Бренън Дикенсън - не стигна достатъчно далеч на терена през първото полувреме, но направи някои дразнещи доставки след почивката. 5

Rekeil Pyke – се бори с физическата страна на играта през първото полувреме. По-силен през второто полувреме, но оттеглен в средата на второто полувреме. 4
Крис Портър – много злепоставен, но далеч не единствената причина за мрачното първо полувреме на Колчестър, в което той нямаше подкрепа. Ако нещо, той беше по-виновен за провалите през второто полувреме, когато не представляваше достатъчно заплаха в наказателното поле. 5

Тарик Фосу-Хенри (на 14) – много темпо и движение, но вземането на решения и крайният му продукт бяха ограничени, доказано от неговия удар от свободен удар право в Гарат. 5