Бирмингам 1-3 Лийдс Рейтинг на играчите:Робърт Евър-Грийн

Лийдс празнува 2-рото на Ууд – mirror.co.uk

Скоба на Крис Ууд помогна на Лийдс да победи с 3-1 над Бирмингам – но кои са основните точки на дискусия?

Бирмингам Сити

Tomasz Kuszczak – нямаше много спасявания, но допусна три. За разлика от зеленото, той не успя да измъкне екипа си от затвора, когато имаха нужда от него. 3

Josh Dacres-Cogley – всички положителни резултати от неговия принос във владението са опетнени от слабости в защитата. Подхлъзна се за втория гол на Лийдс и отблъсна Педраса за третия им гол. Беше изигран извън позиция. 2
Ryan Shotton – няколко впечатляващи паса от кръстосване към Nsue отдясно, но се подхлъзна за отварачката на Уудс. 4
Пол Робинсън – може да бъде освободен от вината за два от головете, но тъй като се измори през последния половин час, той се мъчеше да огради лявото пространство, освободено от Кейта. 4

Емилио Нсуе – представляваше постоянна заплаха за сините отдясно и даде няколко отлични центрирания в началото на второто полувреме. 8
Дейвид Дейвис – натисна добре и се бори храбро през цялото време. Можеше да спечели до три дузпи. 7
Робърт Теше – удари гредата малко преди почивката и изигра няколко добри паса към крилата. 7
Майкел Кифтенбелд – като носител на топка по занаята, той не изглеждаше удобно в ролята на атакуващ халф. 4
Cheick Keita – показа няколко хубави щрихи напред през първото полувреме. Добре се справи от Далас след почивката и остави твърде много място след себе си, което остави Робинсън разкрит. 4

Крейг Гарднър – превъзходен стимул за изравняване на нещата. Не всичко, което направи, се получи, но той направи нещата и се бори за топката. 7
Че Адамс – застана зад Янсон няколко пъти по-рано, включително за един на един със зелен, който беше запазен. Добър темп на работа, но не и нощта му пред гола. 5

Лукас Юткевич (на 62) – по ирония на съдбата, Сините поставиха повече центрове в един костюм на Юткевич през първия час, без нито един целеви човек, който ги атакува, отколкото те, когато той дойде. 4
Керим Фрай (на 82)
Джером Синклер (на 89)

Лийдс Юнайтед

Робърт Грийн – направи ключови спасявания от Адамс, един от които идва минута преди откриването на Уудс. 9

Люк Айлинг – игра обикновена топка за първия гол и винаги знаеше къде е мястото. Не е най-борбен, но тихо ефективен. 8
Кайл Бартли – разпространението не е страхотно, но направи някои жизненоважни пропуски, един от които извън линията от глава на Адамс. 8
Понтус Янсон – се бори срещу Адамс в началото и в двете полувремена. Стабилен в други периоди, но не достигна високите си стандарти. 5
Gaetano Berardi – предложи малка ширина и се бори в отбрана срещу Nsue. 3

Liam Bridcutt – преизлиза на моменти, може би не по негова вина. Работи усилено в отбрана, но разочарован от липсата на прикритие. 6
Юнан О’Кейн – остави твърде много място зад себе си и беше извън темпото. Правилно изваден през второто полувреме. 3

Стюарт Далас – запази Кейта тиха, дори това да го принуди да се върне през първото полувреме. Предлага малко в атакуващ смисъл. 5
Пабло Ернандес – изглежда чакаше топката да дойде при него, вместо да помага първо на халфовете зад него. Съмнително отношение и разточителен, когато все пак влезе в добри позиции. 3
Souleymane Doukara – трудно да се види какво предлага, освен сурова сила. Липсва темпото и пъргавината, които често се изискват от широк мъж. 3

Крис Ууд – се справи добре, за да вкара два гола срещу стария си клуб, като се има предвид, че е имал ограничена служба. 9

Калвин Филипс (на 58) – промени играта, когато влезе със своята заразителна енергия и класа на топката. 9
Алфонсо Педраса (на 73) привлече вниманието за краткото си време на терена и понесе добре гола си. 8