Малта 0-4 Англия Рейтинг на играчите:Въздействието на Варди

Малта 0-4 Англия – skysports.com

Пренасищане с късни голове доведе до загуба на Англия с 4-0 над Малта в Та'Кали, дори ако представянето им беше несъвършено в магии срещу устойчива опозиция. Ето шест точки за разговор от мача.

Малта

Андрю Хог – направи добро разпръснато спасяване, за да откаже Стърлинг през първите две минути, след това слезе добре, за да спре удара с глава на Кейн. Въпреки това нивата на представяне паднаха през лошо второ полувреме и можеше да се справи по-добре за гола на Бертран. 4

Стив Борг – бори се превъзходно през по-голямата част от играта. Можеше да се доближи до Кейн за първия гол, но пряко виновен за някой от другите. 6
Сам Магри – направи няколко навременни засечки през първото полувреме и през второто, той отдели рядък момент, за да изрази своите качества за игра с топка с приличен удар от разстояние. Направи кротко дефанзивен удар с глава за първия гол и остави Уелбек да го изправи от вратата за третия. 4
Андрей Агиус – няколко добри удара с глава през първото полувреме, но беше виновен за три от четирите гола. Обжалван за офсайд за първи, хванати в ничия земя за трето и четвърто. 3
Зак Мускат – спаси Зерафа няколко пъти през първото полувреме с някои силни предизвикателства. Показа известна нерешителност за първия гол, но иначе беше безупречен. 5
Джоузеф Зерафа – трудно се справи с Окслейд-Чембърлейн през първото полувреме. Подобрено във втория, когато направи няколко добри блока и настрои Schembri за удар. Нещастно да бъде свален. 5

Бьорн Кристенсен – натисна добре Бертран през първото полувреме, помагайки да отрича заплахата на Англия вляво и да им отказва място. Въпреки това не предложи нищо при притежание и беше по-малко ефективен в централна роля, когато Райън Фенеч излезе. 4
Райън Фенеч – можеше да затвори Alli по-бързо за първия гол, но даде на Малта известна стабилност в отбрана, която им липсваше, когато той излезе. 6
Стив Пизани – на моменти завладян от Али, Чембърлейн и Уокър. Едно или две добри паса на дълги разстояния до Фаруджа, но на повечето от тях липсваше точност. 3

Андре Шембри – работи усилено извън владение на топката и Малта пропусна пресата му, след като той изляза. Неговата дисциплина обаче означаваше, че той не можеше да се доближи до Фаруджа или да атакува, показвайки една снимка в началото на второто полувреме. 5
Жан Пол Фаруджа – имаше ограничени възможности да покаже какво може да направи с топката. Не му липсваха усилия, но може би му липсваше вярата, че усилията му могат да доведат до нещо творческо. 3

Райън Камилери (на 75) – не успя да проследи достатъчно бързо, когато имаше обрат във владението. 3
Пол Фенек (на 83) – нямаше защитните качества, които съименникът му предостави. 4
Майкъл Мифсуд (на 86) – доказан голмайстор, но на 36 той нямаше краката, изисквани от този тип състезание. 4

Англия

Джо Харт - бързо излиза от линията, когато е необходимо, но не се изправи срещу изстрели в целта. 5

Кайл Уокър – направи няколко добри нападения, за да подкрепи Чембърлейн, след това Рашфорд в последните етапи. 7
Гари Кейхил – изчисти високи топки с минимална суматоха, но играещ с топка централен защитник като Джон Стоунс може да е по-подходящ за случая. 6
Фил Джоунс – най-добрите му изпълнения са дошли в разбиване и хващане, така че може би задаване на темпото отзад не е дошло естествено. 5
Райън Бертранд – не предложи ширината, за да подкрепи Стърлинг през първото полувреме. Награден за това, че има дързостта да стреля от разстояние с малко състояние за втория гол. 5

Джейк Ливърмор – липсваше динамиката да промени посоката на игра, което се превърна в проблем през първото полувреме. Избрани по необходимост, а не пригодност. 4
Джордан Хендерсън – виновен за изиграването на една твърде много странични топки през първото полувреме, но той излезе на преден план в последните етапи. Отказа гола на Бертран. 6

Алекс Окслейд-Чембърлейн – победи Зерафа през първото полувреме и изглеждаше оживено в владението. Може би трябваше да се използва по-често. 6
Деле Али – се свързва добре с Кейн в мига, но също така е виновен, че се задържа на топката в претъпкани места. Англия изглеждаше по-свободна без него. 5
Рахим Стърлинг – взе грешно решение един на един в началото на играта и загуби увереността си. Винаги се опитваше да пробие десния си крак, когато мястото беше другаде. 4

Хари Кейн - изправен пред критики на полувремето, но предостави най-голямото изпитание за Хог през първото полувреме, след това реализира двете си положения след почивката. Клинично представяне. 8

Маркъс Рашфорд (на 45) – показа умение и изглеждаше оживено през второто полувреме. Изигра впечатляващ пас към Кейн за четвърти гол. 8
Джейми Варди (на 70) – неговият агресивен, директните изтичания от топката разтеглиха играта и отвориха пътища за халфовата линия. 9
Дани Уелбек (на 76) – инжектира допълнителна енергия в атаката на Англия и направи хитро бягане, за да вкара третия гол. 8