Бристол Сити 4-0 Хъдърсфийлд Рейтинг на играчите:Creative Cotterill

Ейбрахам празнува втория на Робинс - bbc.co.uk

Бристол Сити помогна на шансовете си за оцеляване с победа с 4-0 над преследващия повишение Хъдърсфийлд Таун. Постигнаха целите си от Лий Томлин, Тами Ейбрахам, Адън Флинт и дузпа на Дейвид Котерил – но как се оцениха играчите от двата отбора?

Бристол Сити

Франк Филдинг – отблъсна усилията на Ван Ла Пара от първото полувреме и отхвърли Куанер след почивката. Справи се добре, когато беше призован. 8

Кори Смит – скромен принос в атака, но показа добро позициониране в защита и направи някои важни последни интервенции през второто полувреме. 7
Aden Flint – бързо потуши опасността. Заслужи гола си, дори ако естеството му беше по-изискано от очакваното! 9
Бейли Райт – не атакува топката толкова силно, колкото Флинт, но беше тихо ефективен. 7
Джо Брайън – можеше по-добре да се справи с набезите на Томи Смит през второто полувреме, но спечели наказанието от Billing. 6

Гари О’Нийл – асистира за гола на Флинт и се бори добре в средата на терена. Неговият опит го направи важна фигура в една голяма вечер за клуба. 9
Marlon Pack – направи простите неща добре, въпреки че даде топката на Браун в опасна зона, което доведе до шанс на Хъдърсфийлд при 1-0. 6

Дейвид Котерил – накара Лоу да фиксира обратно през по-голямата част от играта и да даде някои добри доставки. Понякога можеше да използва левия си крак. 9
Лий Томлин – малко разточителен в началото, но той винаги поемаше инициативата, за да се случват нещата. Забеляза началото за своя гол. 7
Калъм О’Дауда – оживен и понякога заставаше зад Смит, въпреки че проследяването му през второто полувреме не беше толкова добро, колкото преди интервала. 7

Тами Ейбрахам – показа умно движение за целта си и работи усилено през цялото време. 8

Джош Браунхил (на 81)
Аарон Уилбрахам (на 86)
Йенс Хегелер (на 86)

Град Хъдърсфийлд

Дани Уорд – нестабилно представяне, влошено от лошото разпространение. 2

Томи Смит – неговата позиционна игра беше наивна, но през второто полувреме, той влизаше вдясно по-често. 4
Марк Хъдсън – допусна грешката за отваряне на Томлин и изглеждаше муден след това. 2
Кристохер Шиндлер – бореше се без влиянието на Майкъл Хефеле до него. 3
Chris Loewe – прикован назад през по-голямата част от първото полувреме и не успя да потуши заплахата от Cotterill. 3

Джонатан Хог - за щастие, ранните доклади показват, че нараняването му не е толкова лошо, колкото първоначално се опасява. Представянето на Хъдърсфийлд в отсъствието на Хог подчерта колко много се нуждаят от него. 5
Aaron Mooy – няколко хубави щрихи и преминавания в последната третина, но нямаше обичайното си контролиращо влияние. 4

Елиас Качунга – анонимен през първото полувреме, настъпи единственият му момент, когато той остави топката за усилията на Ван Ла Пара от вътрешността на наказателното поле. 3
Изи Браун – открадна топката от Пак за едно откъсване от първото полувреме, но иначе беше тихо. 3
Раджив ван Ла Пара – можеше да атакува фланга повече, но много се качваше на топката, имаше най-близките усилия на Хъдърсфийлд и беше един от малкото, които се опитаха да направят нещата да се случат. 5

Наки Уелс – не можа да получи удар през първото полувреме. Потънал по-дълбоко в по-креативна роля, когато Quaner влезе, но Хъдърсфийлд пропусна бракониерските му инстинкти в кутията. 4

Филип Билинг (на 22) – има нужда от лиценз, за ​​да натисне противниковата половина и да създаде. Не получих тази свобода, когато смених Хог, вместо да играе заедно с него. 2
Джо Лоли (на 45) – добра енергия и движение, ако липсва завършек. Предложи повече през второто полувреме, отколкото Качунга направи през първото. 6
Колин Куенър (на 67) – предложи фокусна точка и опцията да отидеш директно срещу отбор, защитаващ преднина, нещо, което Уелс не прави. Използва силата си, за да измъкне един или два прилични удара. 6